Facebook hesap çalma (Hack) taktikleri

Entrad

Üye
15 Mar 2018
71
0
20
127.0.0.1
Merhaba bugün facebook hesabı çalmak için taktikler paylaşıyorum biliyorum ki bu konu ile ilgili bir sürü teknik ve benzer konular açıldı ben ise bir sürü makale okuyup bu konuyu açma kararı aldım.Bugünlük sadece 2 taktik paylaşacağım,
ileriki günlerde devamı gelecek.

TAKTİK 1: Sahte scriptler kullanmak, bu taktik artık malesef ki fazla işe yaramıyor çünkü herkes bunun artık farkına varmış durum da bu taktik sahte script ile kurbanın hesabını almayı sağlıyorsunuz nasıl yapılır:

Siz kurbana bir link atarsınız kurban ise o linke girer, ve hesap bilgilerini girer örneğin:
-Kanka Naber?
-İyi kanka da muhteşem bir site buldum her türlü hile var girip bak istersen
-Tamam kanka, bakarım
-Hesap size geçti

TAKTİK 2: Yahoo ile mail çekip eski mail adına hesap açıp hacklemek;
Bu taktik eski facebook hesapları için oldukça ideal nasıl kullanılır?
İlk önce Yahoo'ya kaydolup facebook'a bağlamanız gereklidir, oradan içeri aktarmanız gereklidir. Ve birkaç mail adresi elinizde bunu tek tek kurulup kurulmamışlığını deniyerek hesap çalabilirsiniz.

İleriki günler de devamı gelecek,

Moderatör tarafında düzenlendi:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
130
4
xD
Merhaba Kardesim Konunda Resim Kullanirsan Daha Ilgi Cekici Olur :) Eline Saglik

hydd

Üye
13 Ara 2015
195
4
Ankara
çöp bunlarla 5-8 yaş arası çocukları hacklersiniz.

ben benim kullandıgım taktigi söyleyeyim.

beef ile hazırladıgım linki kurbana atarım.

linke tıkladıgında buna bi sorgusuz java çekerim

bazen file format exploitleri kullanırım.

bilgisayardaki tüm cookiesleri çekince mail facebook twitter ne varsa gelir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.