Facebook İle İlgili Tesadüfen Birşey Yaptım Ve Karşıma Yeni Şifreyi Çıkarttım Bir Göz Atın

egemen010

Üye
3 Şub 2011
190
0
Selam Aleyküm Arkadaşlar Abiler

Bir tanıdıgım dedi ki bana yeni telefon aldım ama face şifremi unuttum yeni aldıgım telefona giremiyorum facemi dedi.

Ama Eski Telefonda Faceye Giriyor Sadece Şifresini Unutmuş Bu Yüzden Yeni Aldığı Telefona Giremiyor.

Bende şifreni alırım abi dedim.

Demez Olaydım. Şifremi Unuttumdan E postaya Bilgi Gitmiyor Ama Facede E posta Kayıtlı Aynı Durum Telefon Numarasında da Var Ama Telefon Numarası Facede de ekli Değişik Bir Sorundu.

Bende Eski Telefondan Faceye Girdim Ve Yeni Tel Numarası Ekledim Aynı Şekil de de
yeni e posta ekledim fakat Onaylanması İçin Face Şifrenizi Yazın Dedi Yani Anlayacağınız Yeni E posta Veya Yeni Tel Numarası Ekleyemedim Çünkü Şifreyi Bilmiyorduk :).

Sonra Ben Aynı İsimde Aynı Soyisimle Aynı Numarayla Aynı E posta İle Aynı Tarih Aynı Gün İle Hereşeyini Aynı Olarak Yeni Bir Face Açmaya Çalıştım. Sonra Eski Telefona Mesaj Geldi Sizin Numaranızla FacebooK Hesabı Açılmaya Çalışıldı Gibi Gibi Bir Mesaj Geldi.

Sonra umutsuzca tekrardan şifreyi unuttuma tıkladım ve tıklar tıklamaz hiç bir seçenek çıkmadan direk yeni şifre karşıma çıktı eski şifreyi yazın isteği bile gelmedi.

Yeni Şifreyi Yazdım Ve Faceyi Kurtardım Ama Bu Yeni Şifre İsteği Yeni Açtıgım Değil Eski Açılmış Şifresi Unutulmuş Olan Facenin Şifresiydi.

Yeni Açmaya Çalıştığım Face Yüzünden Bir Çakışmamı Oldu Ne Oldu Bilemedim Direk Yeni Şifreyi Yazın Karşıma Geldi.

Bir Bugmu Oldu Bilemedim Ama Daha Öncede Aynı Şekilde Tesadüfen Tel No su E postası Olmayan Bir Faceyi Kurtarmıştım.

Bununla İlgili Bir Yorum Yapacak Olan Varmı Bu Bir Bugmu Çakışmamı Bilemedim Aynı İsimde Aynı Doğum Tarihine Kadar Yeni Bir Face Açınca Diğer Şifresi Unutulmuş Faceyi Geri Aldım.

BELKİDE BU ŞEKİLDE BİR ÇOK ŞEKİLDE FACE ALINABİLİR...

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
şimdi sen mesela benim hesabımın aynısını açtın sonra çıkış yaptın benim adımı yazıp şifremi unuttun yaptın yeni şifre yazmı geldi ?

egemen010

Üye
3 Şub 2011
190
0
zaten bunu bileniler için çok eski facebook hesapları satın alınıyor zaten :)

Nasıl Yani Anlamadımmı Desem Bilemedim :D

şimdi sen mesela benim hesabımın aynısını açtın sonra çıkış yaptın benim adımı yazıp şifremi unuttun yaptın yeni şifre yazmı geldi ?

Aynen öyle vallaha bende şaşırdım nasıl oldu bu aklım ermiyor

ama şöylede değişik bir durum vardı tel numrası facede kayıtlı aynı şekildede e posta adresi kayıtlı şifremi unuttumdan ne telefona kod gönderebiliyordum ne de epostaya yeni şifre isteği ama e posta ve telefon facede kayıtlı olarak görünüyordu yeni e posta adreside ekleyemiyordu çünkü eklemek için facebook şifrenizi yazın diyordu yukarıda belirttiğim gibi zaten

Moderatör tarafında düzenlendi:

FanTeRi11

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Dostum ortada şaşırtıcı bişi yok böle sistemlerde bunun adına ayna deniliyo zatne birebir aynı yerden giriş yapmaya çalışırsan veritabanından otomatik gelir eger çalmak istedigin kişinin bu bilgilerini tamamen biliyosan direk bu yöntemle o hesabı alırsın ama hesabın eski olması gerek çünkü yeni sistemde böle bişey yok ksıa bi veritabanı hatası yakında düzeltilir yani facebook modları tarafından görülürse bilemem

egemen010

Üye
3 Şub 2011
190
0
Dostum ortada şaşırtıcı bişi yok böle sistemlerde bunun adına ayna deniliyo zatne birebir aynı yerden giriş yapmaya çalışırsan veritabanından otomatik gelir eger çalmak istedigin kişinin bu bilgilerini tamamen biliyosan direk bu yöntemle o hesabı alırsın ama hesabın eski olması gerek çünkü yeni sistemde böle bişey yok ksıa bi veritabanı hatası yakında düzeltilir yani facebook modları tarafından görülürse bilemem

Şifresini Aldıgım Face 1 Yıllıktı Yeniydi Yani Eski Değildi Tabi Çalmak İstediğin Kişinin Facesinin e postasını ve tel nosunu bilmek gerekir dediğin gibi çakışma yaratıp şifreyi almak için

FanTeRi11

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Yani işin dalgası burda heklemek yani bu yöntem sadece karşı tarafın herşeyini bildiginde işe yarar dedigin gibi yani bug gibi bişi çalmaya girmez şifresini biliyosun giriyosun gibi bişi :d

egemen010

Üye
3 Şub 2011
190
0
Yani işin dalgası burda heklemek yani bu yöntem sadece karşı tarafın herşeyini bildiginde işe yarar dedigin gibi yani bug gibi bişi çalmaya girmez şifresini biliyosun giriyosun gibi bişi :d

Şifresini bilmiyorsun aynı şekilde e posta şifresinide bilmiyorsun

mesala şifreni unuttum deyince 056******5 gibi yada re*****[email protected] gibi görünür yani e postayı göremiyorsun tel numarasına göremiyorsun.

ama görürsen faceyi alırsın demek istedin bana

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.