Facebook , İnstagram , Twitter Hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr Robot

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
706
1
EvilCrop.Inc
Merhaba arkadaşlar hacklenmesini istediğiniz bir arkadaşınız var mesela. Bana mesaj atın size bir link vereceğim. Daha sonra o linki arkadaşınıza atıcaksınız. örneğin face hackleyeceğiz. http://www.facebook.com gibi link değil biraz değişik fakat tıkladıktan sonra aynı facebook giriş yeri. Arkadaşınız o linkte giriş yaptığı an bana facebook bilgileri gelicek şifre ve msn olarak. Kesinlikle giriş falan yapmayacağım kimse merak etmesin arkadaşınız girerse direk olarak size bilgileri vereceğim.

68v51N.png

Bazılarının şifresini bazılarının ise msnlerini sakladımki aklınızda soru kalmasın. Facebook , Twitter , İnstagram hesaplarında geçerlidir. Bilenler olabilir.

Bilmeyenler için paylaştım :)

byroket

Üye
31 Ocak 2016
114
0
daha önceden paylaşılmıştı teşekkürler .. de bişey sorcam sana . andorat kurulumu için karşı tarafın telefonu elimizde olması gerekiyor mu bilgin varmı

20 Nis 2014
140
0
z-shadow sistemi bu farklı siteden tabi şifreden ballanmak için sen de linki veriyorsun sadece sistemi gizlemişsin
millete balık tutmayı öğret!

byman27

Yeni üye
26 Şub 2016
28
0
Hayat paylaştıkca güzeldir dostum bu sitenin adını yazabilirmisin yada msjla atabilirmisin teşekürler ;)

21 Şub 2012
83
1
Arkadaşlar bence böyle bir şeye gerek yok . Tamam bu yöntem ile bir arkadaşınızı hackletebilirsiniz ama bunu neden siz yapmayasınız ? Forumda gezinin bu işler nasıl olurmuş öğrenin hazıra konmayın derim ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.