Facebook Kimlik Onayı Alma

Gorkovski

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
957
0
Hiçlik
Hocam artık ağlıcam. Dediğini yaptım herşey doğru oldu hiçbi sıkıntı yok bikaç kişiye arkadaşlık isteği attım fotoğraf doğrulaması istedi şimdi yine kapancak :RpS_cursing::RpS_cursing:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hocam artık ağlıcam. Dediğini yaptım herşey doğru oldu hiçbi sıkıntı yok bikaç kişiye arkadaşlık isteği attım fotoğraf doğrulaması istedi şimdi yine kapancak :RpS_cursing::RpS_cursing:

Neden kapansın Dostum? konuyu harfi harfine güzel bir şekilde uygula kapanmaz. Biri 7 madde atmazsa senle ugraşmazsa tabi. Doğum tarihini gizlemeyi unutma. Fotograf doğrulaması istiyor demişsiniz. Kitlenmiş kapanmamış dostum özelden alpemix at ilgileneyim.

Son düzenleme:

zopa1

Yeni üye
14 Şub 2011
16
0
Kardeşim dedigin adımları sorunsuz yaptım ama olmadı
Sana zahmet bana 1 veya 2 tane hesap verme şansın varmı ?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Kardeşim dedigin adımları sorunsuz yaptım ama olmadı
Sana zahmet bana 1 veya 2 tane hesap verme şansın varmı ?

Sorunsuz olucaktır. Bir yerde hata yapmışsınızdır, hesap verme şansım yok malesef. Adımları dikkatli okup uygulayın, Sorunsuz olucaktır.

zopa1

Yeni üye
14 Şub 2011
16
0
Suan acil oldugu için istiyorum
Yoksa basımın cagresıne bakardım ama suan durum baska

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Suan acil oldugu için istiyorum
Yoksa basımın cagresıne bakardım ama suan durum baska

Malesef dostum elimde hesap olsa verirdim. Konuyu sorunsuz harfi hafine uygularsan sizinle sosyal medyadan çok iyi anlıyan kişi ugraşmadıkca sorun çıkmaz.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Anlamıyan veya yapamıyan olursa video çekebilirim arkadaşlar.

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
586
3
Alert Canada
Ellerine sağlık anlatım için,
Bu kimlik onayı dediğin mavi tik olmuyor demi mavi tik için neler yapabiliriz. :)

Frqher

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
517
0
Facebook artık eskisi kadar güzel değil kimlik onaylı 2 tane hesabım kapatıldı neymiş yüzümün net gözüktüğü fotoğraf istiyormuş attım açmadılar evlenirken bu kadar şey istemiyorlar çok saçma sistem böyle giderse kimse kullanmaz

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Ellerine sağlık anlatım için,
Bu kimlik onayı dediğin mavi tik olmuyor demi mavi tik için neler yapabiliriz. :)

Hayır bu mavi tık değil. Mavi tık için lokasyon sisteminizi Brezilyada gösterin. Brezilya üzerinden form var o formu bulup mavi tık onayını alabilirsin. (Profil için değil) Sayfanıza mavi tık onayını brezilya üzerinden 24 saat içerisinde alabilirsin. profil için mavi tık ise baya bir zordur. Onun için sosyal medya şirketleri var cuuzi bir miktara hallediyorlar.

Facebook artık eskisi kadar güzel değil kimlik onaylı 2 tane hesabım kapatıldı neymiş yüzümün net gözüktüğü fotoğraf istiyormuş attım açmadılar evlenirken bu kadar şey istemiyorlar çok saçma sistem böyle giderse kimse kullanmaz

Dostum şimdi senle ugraşan biri vardır. Adam 7 maddeyi vuruyordur size. O yüzden sıkıntı doğurabiliyor. Konudaki gibi uygularsan kapanması biraz daha zor olurdur hemen pat diye kapanmaz. Sizle ugraşan biri olmadığı sürece. Son güncellemede böyleydi tabi eski güncellemede vesayre 6 gün sonra yeni güncelleme tamamlanıyor. Güncellemeden sonra bu tür kapanma sorunlarının kalkıcağını belirtti Facebook graph üzerindeki haberleri okuyabilirsin.

Son düzenleme:

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
586
3
Alert Canada
Hayır bu mavi tık değil. Mavi tık için lokasyon sisteminizi Brezilyada gösterin. Brezilya üzerinden form var o formu bulup mavi tık onayını alabilirsin. (Profil için değil) Sayfanıza mavi tık onayını brezilya üzerinden 24 saat içerisinde alabilirsin. profil için mavi tık ise baya bir zordur. Onun için sosyal medya şirketleri var cuuzi bir miktara hallediyorlar.

Teşekkür ederim bilgiden dolayı bu konu hakkında bir paylaştığınız konu var mı Mavi Tik nasıl alınır diye anlatımınız güzel anlaşılır yoksa yapmanızı tavsiye ediyorum.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10

Teşekkür ederim bilgiden dolayı bu konu hakkında bir paylaştığınız konu var mı Mavi Tik nasıl alınır diye anlatımınız güzel anlaşılır yoksa yapmanızı tavsiye ediyorum.

Mavi tık hakkında sayfayı mavi tık onaylama için platformlarda 800 tl'den onay veriyorlar. Benim bu konu hakkında bir anlatımım olur mu bilemiyorum bunu düşünmem gerekiyor. Ama çekiliş yaparız bunun üzerine sıfır sıkıntı.

Frqher

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
517
0

Dostum şimdi senle ugraşan biri vardır. Adam 7 maddeyi vuruyordur size. O yüzden sıkıntı doğurabiliyor. Konudaki gibi uygularsan kapanması biraz daha zor olurdur hemen pat diye kapanmaz. Sizle ugraşan biri olmadığı sürece. Son güncellemede böyleydi tabi eski güncellemede vesayre 6 gün sonra yeni güncelleme tamamlanıyor. Güncellemeden sonra bu tür kapanma sorunlarının kalkıcağını belirtti Facebook graph üzerindeki haberleri okuyabilirsin.

Benim için facebook önemli birisiyle konuşmam gerek fakat facebook engelliyor çok önemli benim için kimlik onayı ata bilirmisin karşılığını vere bilirim

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Benim için facebook önemli birisiyle konuşmam gerek fakat facebook engelliyor çok önemli benim için kimlik onayı ata bilirmisin karşılığını vere bilirim

Biz TURKHACKTEAM'da herşeyi karşılıksız yapıyoruz dostum. şu kadar mevlayı veriyim şunu yap gibi söylenimler bir daha söylemezsen mutlu olurum. Bana özel mesaj ile yaz halledelim.

zopa1

Yeni üye
14 Şub 2011
16
0
Senin verdigin aklın
10 Yıllık hesabım kapandı senın yuzunden
Kimlik fotokopımı yollamıstım
Kullandıgım hesabı kapattılar
Arkadaslar sız sız olun bunun aklına uyup yapmayın benım gıbı elınızdekındende olursunuz

Frqher

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
517
0
Senin verdigin aklın
10 Yıllık hesabım kapandı senın yuzunden
Kimlik fotokopımı yollamıstım
Kullandıgım hesabı kapattılar
Arkadaslar sız sız olun bunun aklına uyup yapmayın benım gıbı elınızdekındende olursunuz

Merhaba , Sakin olun lütfen sizin yapmış olduğunuz bir hata vardır bundan adım gibi eminim facebook hesabın kapatıldığında itiraz ede biliyorsun zaten İsim Soyad Doğum Tarihi facebooktaki ile aynı olmak zorundadır aksi taktirde itirazınız basitçe reddedilecektir buradada bize geçmiş olsun demek düşüyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.