facebook konusunda yardım!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firexerman

Yeni üye
4 Ara 2007
18
0
facebook hesabınmı patlatmışlar profil resim ve her bilgi bana ait ama çalan kişi bu hesabımı kullanıyor bir türlü kendisinede ulaşamadım bu konuda hesabımı nasıl geri alabileceğim konusunda bana yardımcı olabilir misiniz ???

edit//gerekli cevaplar verildiği için konu kılıtlenmiştir

firexerman

Yeni üye
4 Ara 2007
18
0
facebook hakkında !!!!!!!

öncelikle teşekkürler ama verdiğin linki tıkladığımda ordaki bazı soruları anlamadım mesala profil sayfanızdaki urp adresini kopyala diyor ve ayrıca çalınan adresindeki email adresi onu çalan kişi değiştirmiş ve ayarlardan gizlemiş oraya tam olarak ne yazacam kısaca formu nasıl dolduracam konu hakkında tekrardan yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

firexerman

Yeni üye
4 Ara 2007
18
0
teşşükürler ben url adresine calınan adresimdeki url adresine gönderdim umarım doğru yapmısımdır yoksa facedeki yeni adresimdeki url mi yazacaktım baya karışık umarım doğru adımları yapmışmdır teşşürler tekrardan

firexerman

Yeni üye
4 Ara 2007
18
0
Ben şimdi çalınan facebokk adresimindeki listesinin birinin şifresiyle çalınan profilimi gezebiliyom ama url adresi yani sizin yukarıda belirtmiş olduğunuz mavi renkli yere email adresimdeki ismimi yazacam yani ismim barıs onumu yazacam mesala ekte kopyaladığım link arkadaşımın listesinden baktığım yani barıs albayrak çalınan face adresini actığım zaman bu link cıkıyor yani bumu oluyor url adresi bumu oluyor

Login | Facebook

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
bu değil kardeşş şöle yapalım ozmn arkadasında sen eklisindir arkdasının arkadas listesini aç barışın profiline tıkla adres çubugunda yazanları kopyala

firexerman

Yeni üye
4 Ara 2007
18
0
yardımlarınız için tekrardan teşekkürler ama malesef facebook bu konuda oldukça yavaş geri bilgi dönüşlülerde bu şekilde çalınan hesabıma bişey yapamıyacam eğer başka yolu varsa yani o çalınan adresi benimde hacklemem gibi bir şifre kırıcı programlar mesala bir kactane dedim ama programlar çalışmadı bildiğiniz çalışan program varsa tarafıma bildirirseniz sevinirm tekarardan teşşekkürler

bu değil kardeşş şöle yapalım ozmn arkadasında sen eklisindir arkdasının arkadas listesini aç barışın profiline tıkla adres çubugunda yazanları kopyala

bu arada çalan her k,mse hakkaten profesyonelce ben mesala dışardan yukarda dediğiniz gibi arkaşımdan barısın profilini göremiyomm gizlemiş kendini yani her türlü önemli almıs nasıl yapacam ne yapacam şaşırmıs durumdayım tam anlamıyla eğer siz birebir bakabilirseniz sizle nasıl irtibat kuracam ???

Moderatör tarafında düzenlendi:

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş 30 tane barış albarak var hangisi olduğunu nerden bileyim

dediklermi yap

bunun dışındada yardım edemem kardeşş geçmiş olsunnn

Son düzenleme:

firexerman

Yeni üye
4 Ara 2007
18
0
valla ok kardeş yüklerim buraya bu arada çalan kişi dışarıdan aramayı kapamış yani barış albayrak yazdığın zaman benim resim olan profil gelmiyır ama istersen bir face adresi verip ordan bakabilirsen cok sevinirim ama tabi onuda buraya yazamıyom adres yasak olmadı resim ben yine yüklerim teşekkürlerr

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş bu kadarını yapğmışsın işte birinci resmi çektiğin yerde adres çubuğunda ne var ne yok kopyala... işte hm id numaranıda göndersen adamlara url yerine oda olur

firexerman

Yeni üye
4 Ara 2007
18
0
cok tesekkürler yardımların için umarım bilgi dönüşü yaparlar peki sonkez bu facemi iptalmi edecekler yoksa yeni şifremi verecekler bundan sonraki sürec nasıl olur :eek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.