Facebook Nasıl Hacklenir ? #Stajyer Asistan Kulubü#

ByToretto44

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
513
1
Merhaba;

Sevgili THT üyeleri Facebook Hacklemek için bir çok yol vardır. Benim Kullandığım ve yaygın olanları bu konu altında anlatacağım.

gOMap0.jpg

1.Fake Script Yöntemi

Kendi oluşturduğunuz alan adında yapmak için öncelikle forumda bulunan Fake Facebook Scripti kullanabilirsiniz. "Bu yönetimi İnternet Cafe yolu ile yapan kişi sayısı fazla." veya sitenizin linkini whatsap yolu ile gönderip giriş yaptırabilirsiniz.

2-Facebook Script Yöntemi ( 1. Yöntemin değişiği )

Home - z-shadow.us Buradan Ücretsiz üye olun. Daha sonra "Web Site Description" bölümünde Facebook yazan yerin karşısında links bölümünde english yazan yere tıklayıp linki kopyalıyoruz. Sonra çalmak istediğimiz kişinin girmesini sağlıyoruz ve o kişi siteye e-posta ve şifresini yazdıktan sonra yine o sitedeki hesabımızda yukarıda "My Victims" bölümünde kişinin e-postası, şifresi ve girdiği ip adresi görünür. Sadece bu sitede değil bir kaç tane daha var. Bu şekilde sizde kurban olmayın dikkat edin.

3- Şifremi Unuttum Yöntemi

Facebook'ta "Şiferemi Unuttum" bölümüne kişiyi yazıyoruz. Kişiyi bulduktan sonra bunlara erişimim yok diyoruz. (Bu yöntem eski Facebook hesapları için geçerlidir) Çıkan E-posta adresini kendi e-postamızı giriyoruz, daha sonra güvenlik sorusunu cevaplıyoruz ve yeni şifreyi yazdıktan sonra e-postamıza gelen güvenlik kodunu yazdıktan sonra hesabı alıyoruz ki bu yöntem ile 50'den fazla Facebook hesabı çalmıştım.

4-Brute Force Yöntemi

Kurban'ın E-posta adresini yazıyoruz. (E-posta adresini şifremi unuttumda yıldızlı ifadelerde bulabiliriz) daha sonra şifre listelerini ekliyoruz ve program teker teker deneyip bize şifreyi bulduğunda şifreyi veriyor ama bu yöntem %5 ihtimal ile işe yarıyor.

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara
Doğru kelimeleri yazmak ve kişi ile ilgili bildiklerimizi yazmak brute force de çok daha katkı sağlayacaktır. Brute force "adamdır " :) elinize sağlık yararlı konu.

kinq23

Üye
18 Ağu 2007
136
0
Sifremi unuttum yontemi daha ise yaramiyor bunlara erisimim yoku tikladiktan sonra malesef dogrulayamiyoruz hesabinizdan suphelenirsek sileriz deniyor.

ByToretto44

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
513
1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.