facebook nedensizle hesap kapatıyor ( acilen itiraz başvurunuzu oluşturun )

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
893
22

facebook instagama bağlı olanlar mutlaka yapılması gereken kurallar​

facebook instagrama bağlı olanlar mutlaka HESAPLAR MERKEZİNDE hesabınızı kaldırın daha sonra itiraz formu bulup itiraz işlemi başlatın
aksi halde facebook kapanırsa instagram da kapaniyor bu tür olaylar nadiren oluştuyordu ama benim de dün başıma geldi o yüzden eğer kapanırsa hesabınız 30 gün sonra kalıcı olarak kapanıyor

itiraz başvuru makale​

başlık : sayın facebook ekibi​

method : merhaba iyi günler hesabım sebepsiz yere kapandı bu tür nedenler nadiren oluşuyor galiba başıma geldi hiç bir kural çiğnemedim lütfen hesabımı yeniden aktifletirmeniz arz ve talep ederim​

eğer kapanırsa bu tür makale ile actım size de verdim itiraz ve forum aşağda​

itiraz formu linki Můj osobní účet byl deaktivován | Facebook

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Elinize sağlık.

Ve bu özlü sözü asla unutmayacağım.

"lütfen hesabımı yeniden aktifletirmeniz arz ve talep ederim"

-sefilbilo23

yarbaypala

Üye
4 May 2020
177
59

facebook instagama bağlı olanlar mutlaka yapılması gereken kurallar​

facebook instagrama bağlı olanlar mutlaka HESAPLAR MERKEZİNDE hesabınızı kaldırın daha sonra itiraz formu bulup itiraz işlemi başlatın
aksi halde facebook kapanırsa instagram da kapaniyor bu tür olaylar nadiren oluştuyordu ama benim de dün başıma geldi o yüzden eğer kapanırsa hesabınız 30 gün sonra kalıcı olarak kapanıyor

itiraz başvuru makale​

başlık : sayın facebook ekibi​

method : merhaba iyi günler hesabım sebepsiz yere kapandı bu tür nedenler nadiren oluşuyor galiba başıma geldi hiç bir kural çiğnemedim lütfen hesabımı yeniden aktifletirmeniz arz ve talep ederim​

eğer kapanırsa bu tür makale ile actım size de verdim itiraz ve forum aşağda​

itiraz formu linki Můj osobní účet byl deaktivován | Facebook
konu için teşekkürler hocam, fakat itiraz formu gönderilemez. Öncelikle giriş kısmından işlem yapılması istenir. bu tarz durumlarda itiraz formu hiçtir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.