Facebook profiline bakanlar

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Arkadaşla yöntem çok basit hemen anlatıyorum

Bilgisayardan facebook a girin
Ana sayfada sağ fareye basın,sayfa kaynağını görüntüle diyin
F3 e basin
Initialchat yazın Initialchat friend list diye bişey çıkacak.Devamındada sayisal kodlar var.Bu kodlar profilinize bakan kisilerin ID si.sonra en sonuncusunu kopyalayin sonra ordan cikin kendi profilinize girin.www.facebook.com/ disindaki herseyi silin.www.facebook.com/ un deamına yapıstir diyin,sayfaya gidin

Bir tesekkuru cok gormeyin

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd
kardesim onun anlamını bi düşün snle en son msjlaşanlar kardesim qsocaial programı varken bunlarla uğrasma hocam

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Allah Allah arkadaşlar ben denedim oluyordu,,,yapamayanlar bide Initial i degistirip İnitial diye denesin,,,ben surekli yapiyorum

onuremre77

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
409
0
Nereye
la bu ben mesajlasmadıgım bırısıde cıktı ama arkadas listemde
bu kod arkadaslarını gösteriyor

Bunchesa

Üye
11 Ağu 2015
212
0
Cidden çok yararı bişey eline sağlık dostum :) Arkadaşlarım bence son konuştuğumuz kişiler değil benim hiç konuşmadığım birisi çıktı

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Yok arkadaşlar profilinize bakanlar://Denendi...
Benim arkadaşım olmayan biri bile çıkmıştı burda...

dktr54

Üye
28 Haz 2016
90
0
Sakarya
gençler en son mesajları gösteriyo orda Initialchat içinde chat kelimesi geçiyor gözden kaçırmayın lütfen

canyil97

Üye
21 Haz 2015
81
0
yok be kardesim hic mesajlasmadiklarim da cikti hatta en son arkadaslik gonderenler ilk cikanlar oldu demekki profiline en son girenden baslara dogru gidiyor.

Edit: Beyler bir tanidigimin hesabindan girdim malesef kodlarda bir degisiklik olmadi o baska bir sey.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.