Facebookda Telefon ve Gmail bilgilerini Görme

gurcan16

Üye
14 Eyl 2008
128
1
Videolu anlatım;
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SVpQ7DV6xHA&t=3sD[/ame]

Github da karsılasmıs oldugum bır programı sizlere gostermek ıstedım.

Facebookda arkdaşlarımızın "Tel ve Gmail" bilgilerini gösteren bu programı sizlere göstereceğim.(Bu programn sayesinde bilgileri gizli yapsa da bu programla erişebiliyoruz.)

programın Github linkini buradan indirebilirsiniz. https://github.com/xHak9x/fbi

Kurulum

İnen dosyayı klasore çıkartıp , çıkan klasöre giriyoruz ve klasorun içinden ucbirimi açıyoruz.

Setubu kurmak için Açtığımız ucbırımınepip2 install -r requirements.txt yazıyoruz.

Pogramı açmak için aynı ucbirimize python2 fbi.py yazıyoruz.

about yazıp programın arayüzüyle karşılaşıyoruz.

Daha sonra token kodunu yazıyoruz. Bizden faceye giriş bilgimiizi isteyecektir.Giriş yaptıktan sonra
help yazıp programda geçerli olan komutları görebiliriz.

Tel numaralarını ogrenmek için dump_phone , gmail adreslerini öğrenmek için dump_mail
yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz.

Gerisini program halledecektir. İşlemin uzun sürmesi arkadaş listenize bağlıdır.

Brave366

Yeni üye
15 Tem 2020
3
0
Merhaba videonu izlemek için linke tıkladığımda izin gerektiğini öğrendim izin verebilirmisin

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
Videolu anlatım;
[ame]

Github da karsılasmıs oldugum bır programı sizlere gostermek ıstedım.

Facebookda arkdaşlarımızın "Tel ve Gmail" bilgilerini gösteren bu programı sizlere göstereceğim.(Bu programn sayesinde bilgileri gizli yapsa da bu programla erişebiliyoruz.)

programın Github linkini buradan indirebilirsiniz. GitHub - xHak9x/fbi: Facebook Information

Kurulum

İnen dosyayı klasore çıkartıp , çıkan klasöre giriyoruz ve klasorun içinden ucbirimi açıyoruz.

Setubu kurmak için Açtığımız ucbırımınepip2 install -r requirements.txt yazıyoruz.

Pogramı açmak için aynı ucbirimize python2 fbi.py yazıyoruz.

about yazıp programın arayüzüyle karşılaşıyoruz.

Daha sonra token kodunu yazıyoruz. Bizden faceye giriş bilgimiizi isteyecektir.Giriş yaptıktan sonra
help yazıp programda geçerli olan komutları görebiliriz.

Tel numaralarını ogrenmek için dump_phone , gmail adreslerini öğrenmek için dump_mail
yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz.

Gerisini program halledecektir. İşlemin uzun sürmesi arkadaş listenize bağlıdır.
Elinize saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.