Fake hotmail Scripti // İstek Script

SerhatTHT

Uzman üye
8 Kas 2015
1,317
3
Localhost
Arkadaşlar boş zamanlarımda fake script yapıcam istediğiniz bir script varsa şu konumun altına yazabilirsiniz. Zamanım oldukta yapıp konu açacağım.
--->http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1578661-fake-script-istiyen.html<----

Arkadaşlar söylenilene göre forumda fake hotmail scripti yokmuş. Varsada bulunsun. Scriptle ilgili bir sorunuz olursa konu altına yorum atın.

bGOgb8.png

İndirme Linki: YanDisk
Virüstotal: VirüsTotal

RAR PASS: serhattht

NOT: aktarma.php den yönlendirme url sini değiştirebilirsiniz. Veya şifre ve kullanıcı adlarının yolunu 1.txt yerine farklı bir yere gönderebilirsiniz.

Dosyaların arasında 1.txt açmayı unutmayın.

CodenameTurk

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
675
2
Ankara
Eline sağlık kardeşim bir şey soracağım scrip dosyalarının çökme, çalışmama gibi bir durumu mevcutmudur ?

airties99

Yeni üye
20 Ağu 2017
7
0
Eline sağlık kardeşim haftalardır aradım bulamadım sırf yorum atmak için teşekkür etmek için giriş yaptım görünce

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.