Fake instagram scripti

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Forumda instagram nasıl çalabilirim konuları arttığı için böyle bir script yaptım.
html+php kullandım kuruluma gerek yoktur umarım hoşunuza gider.
tek yapmanz gereken sunucunuza FTP ile bağlanıp dosyaları çıkartmak, girilen şifreler kayitlar.txt adlı dosyanın içerisindedir.

lwjgr04.jpg

sln2l7k.jpg

7lcsb60.jpg

indirme adresi: INSTAGRAM_FAKE.rar dosyasını indir - download

virustotal: VirusTotal

osmaneser3

Yeni üye
18 Eyl 2022
15
0
dosyanın zararlı olup olmadığını kontrol ettim. indirebilirsiniz.
Forumda instagram nasıl çalabilirim konuları arttığı için böyle bir script yaptım.
tek yapmanz gereken sunucunuza FTP ile bağlanıp dosyaları çıkartmak, girilen şifreler kayitlar.txt adlı dosyanın içerisindedir.

lwjgr04.jpg

sln2l7k.jpg

7lcsb60.jpg

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,786
1,328

lwjgr04.jpg

sln2l7k.jpg

7lcsb60.jpg

Bunun telegram apilisini yapabilirmisin kurbanlar telegramdaki gruba düşsün

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.