fast-bitco.in Hakkında Gerçekler KANITLI

Beloste

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
272
2
TÜRKİYE
Dün bir arkadaş burada ödeme aldığını kanıtlayarak siteyi tanıtmıştı bir çok kişi denemişti bilgilendirmek için herkesi akşam açık bıraktım sabaha kadar 1.80972508 BTC kastım. Ödeme yerinde kuralları var sitenin ;

1- En az " 0.20 " BTC olması gerek, bunu tamamladık.
2- 29.02.2018 tarihinde ödeme yapacaklarını söylüyorlar. Ama 2. ayın 29'u yok. ?:confused::puah

Peki şimdi bu 1.80BTC kaç tl ? = 76,316.35 Yetmiş Altı Bin Üç Yüz On Altı Otuz Beş Kuruş. Peki ben bunu kaç saatte elde ettim? 12 - 13 saat diyebiliriz. Peki ne yaparak elde ettim? Hiç bir şey.
Durduk yere bu kadar para kazanmak mantıklı mı? Hayır. O zaman herkes reklam kasarak para kazansın dimi? .. Ve şunu da unutmadan söyliyim sabah uyandığımda 47,300 gibi bir rakam vardı ve her save dediğimde site de BTC mi yükseltiyordu sıfırlanmıyor onun üstüne devam ediyordu.

Kanıtlarım ;

BENDE OLAN BTC ;
PlP0Zb.png

BTC ÖDEME :
Vrv0JR.png
Dikkat ederseniz, site kuralları da orada yazıyor.
BTC ÖDEME SONRASI :
XPL0zO.png
Hiç bir şey olmadı.
TOPLAM KASTIĞIM BTC :
vjnb3D.png

SAVE ATARKEN :
9m2QO9.png

SAVE ATTIKTAN SONRA :
5DMgBM.png

BTC TL ÇEVRİMİ :
6J590N.png

Konuyu video ile anlatacaktım ama internetim kötü olduğundan çekip, yüklemek istemedim. An ve an fotoğraflarla anlatmaya çalıştım yazdığım veriler değişmiş olabilir bunun nedeni save atıp yazmam ve sonra tekrardan save atamam vs. ss almam ve btc nin değeri düşüş - çıkış ama genel olarak böyle. İnanmayın bu siteye yalandır.

Son düzenleme:

BomHackers

Uzman üye
4 Nis 2012
1,614
2
Dünya
Merhaba ;
2. ayın 29'u Türkiye' de yok.
Ör: Shaker, bir Hıristiyan mezhebi.
29 Şubat 1736 Ann Lee İngiltere'de Manchester'de kurulan bir Hıristiyan mezhebidir.

Glue

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
466
0
Arizona
Zaten sitenin scam olduğu söylenmişti. Bende bekliyordum bir yalanlama gelecekmi diye, gelmedi.

Beloste

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
272
2
TÜRKİYE
Zaten sitenin scam olduğu söylenmişti. Bende bekliyordum bir yalanlama gelecekmi diye, gelmedi.

Evet dün o konuya bir çok kişi girdi ama video da ödeme yerine bir şey girmediği için kafasında soru işaretleri olanlar için her şeyi anlatarak göstererek paylaşmak istedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.