Father of Turks Patch Tasarımı

26 Haz 2016
2,819
598
Vakit olsa yapılabilir de, vakit ayırmak lazım böyle işlere..

Hayır dövme değil, mont koluna yapıştırılan veya dikilen peç (cırt cırt, kol arması.vb) bir cisim.

Hocam adres atın özelden hediyem olsun :)

Teşekkürler arkadaşlar, minik bir hatası varmış yeni fark ettim. Akşam revizesini paylaşırım.
Yılbaşı çekilişi olursa bir arkadaşa hediye edersiniz benim yerime. :)

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,402
960
Çok güzel olmuş hocam. Ellerinize sağlık

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,961
5,899
[C*]
Yılbaşı çekilişi olursa bir arkadaşa hediye edersiniz benim yerime. :)
Yılbaşına farklı birşey buluruz hocam :)

Ayrıca, tasarımdaki "Atatürk" metninde bulunan kısa-uzun kısımlar simetrik hale getirilerek, üst kısımdaki ay yıldız arkasındaki alana desen eklenerek ve metin kontürleri yeniden düzenlenerek revize edilmiştir.

clazy1n

Yeni üye
11 Ocak 2023
6
2
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar..
Geçenlerde bir arkadaşımın kolunda gördüğüm patch tasarımının fotoğrafını çekerek benzediği kadar dijital ortama uyarlamak istedim.
Umarım herkesin hoşuna gider.

vIFxqCg.png

İmzasız

rOnhSN6.png

Saygılarımla
Mir
liva
Sade ve Hoş Elinize Sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.