Faydalı bir bilgi (facebook)

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
Bunu ben de yönettiğim facebook sayfası ve grubu için kullanıyorum, toplu davet etmemize yarıyor. Facebook sayfası yönetenler için faydalı olacağını düşünüyorum.

İlk olarak google chrome : chrome.google.com mağzasına giriyoruz ve

Invite All Post likers Like Fan Page uzantısını indiriyoruz.

kKgI78.jpg

Daha sonra facebook sayfamıza girip aşağı da ki resim de olduğu gibi tüm arkadaşları gör'e tıklıyoruz..
kKgPEN.jpg

Daha sonra aşağıda olan sayfa açık olarak tüm arkadaşlarımızı gösteriyor.
kKgkNP.jpg

Google chrome'ye indirdiğimiz uzantıyı açıyoruz, aşağıda ki resim de olduğu gibi
kKgoqq.jpg

Start invite dediğimiz zaman davet kutucuklarını kendisi otomatik olarak işaretliyor. Ve daha sonra davet göndere tıklamamız yeterli oluyor... Ve bu uzantıyı aşağıda ki resim de olduğu gibi sabitliyoruz...
kKg52n.jpg

Bunu sabitlemekte ki amacımız sürekli uzantıyı açmak yerine üstteki davet listesini açıp bu sabitlediğimiz uzantıya bir kez tıklamamız yeterli oluyor, facebook sayfası veya grubu için aynı mantık geçerli. Ben deniyorum yapmak isteyen olursa kendi sorumluluğu altıda yapabilir... Şuana kadar bir hata olmadı... Zaten kullanıcıların bu uzantı için verdiği puanlama yıldız resmi aşağıda olduğu gibi, zaten girip sizler de bakabilirsiniz. Tabi davet ettiğiniz kişiler kabul eder mi davetinizi bilemem o sayfa içeriğinizle alakalı bir durum, çalıştığına dair bir video çekmeyi düşündüm ama videoyu yükleyeceğim bir kanalım olmadığı için vazgeçtim... Sorusu olan ister yorum ister mesaj atabilir... İyi forumlar dilerim...
kKgh2G.jpg

Son düzenleme:

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
865
430
Bunu ben de yönettiğim facebook sayfası ve grubu için kullanıyorum, toplu davet etmemize yarıyor. Facebook sayfası yönetenler için faydalı olacağını düşünüyorum.

İlk olarak google chrome : chrome.google.com mağzasına giriyoruz ve

Invite All Post likers Like Fan Page uzantısını indiriyoruz.

kKgI78.jpg

Daha sonra facebook sayfamıza girip aşağı da ki resim de olduğu gibi tüm arkadaşları gör'e tıklıyoruz..
kKgPEN.jpg

Daha sonra aşağıda olan sayfa açık olarak tüm arkadaşlarımızı gösteriyor.
kKgkNP.jpg

Google chrome'ye indirdiğimiz uzantıyı açıyoruz, aşağıda ki resim de olduğu gibi
kKgoqq.jpg

Start invite dediğimiz zaman davet kutucuklarını kendisi otomatik olarak işaretliyor. Ve daha sonra davet göndere tıklamamız yeterli oluyor... Ve bu uzantıyı aşağıda ki resim de olduğu gibi sabitliyoruz...
kKg52n.jpg

Bunu sabitlemekte ki amacımız sürekli uzantıyı açmak yerine üstteki davet listesini açıp bu sabitlediğimiz uzantıya bir kez tıklamamız yeterli oluyor, facebook sayfası veya grubu için aynı mantık geçerli. Ben deniyorum yapmak isteyen olursa kendi sorumluluğu altıda yapabilir... Şuana kadar bir hata olmadı... Zaten kullanıcıların bu uzantı için verdiği puanlama yıldız resmi aşağıda olduğu gibi, zaten girip sizler de bakabilirsiniz. Tabi davet ettiğiniz kişiler kabul eder mi davetinizi bilemem o sayfa içeriğinizle alakalı bir durum, çalıştığına dair bir video çekmeyi düşündüm ama videoyu yükleyeceğim bir kanalım olmadığı için vazgeçtim... Sorusu olan ister yorum ister mesaj atabilir... İyi forumlar dilerim...
kKgh2G.jpg
Elinize saglık

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
135
12
Davetli çok var ama begenen yok bu konuda yardımı olur olur zaten toplu davet vardı hesaplardan oluyordu sayfaya örnek 4 bin davetli var 500 kişi beğenmiş diğerleri beklemede

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118

Mehmed.00

Üye
10 Kas 2021
135
12
Dostum dediğin den bir şey anlamadım ama yorumun için teşekkür ederim iyi forumlar

Teşekkür ederim
Hocam Facebook arkadaşlarımı davet ettim yarısı beğendi yarısı beğenmedi ama davetli gözüküyorlar ayrıca toplu halde davet edebiliyorum hilesiz face kendi özeliği pc den oluyor mobil den de oluyor davetliler için bir hile yok mu beğendirme hilesi filan yeniden yada davet etme gibi bir şey

330dmintasfor00

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
918
118
Hocam Facebook arkadaşlarımı davet ettim yarısı beğendi yarısı beğenmedi ama davetli gözüküyorlar ayrıca toplu halde davet edebiliyorum hilesiz face kendi özeliği pc den oluyor mobil den de oluyor davetliler için bir hile yok mu beğendirme hilesi filan yeniden yada davet etme gibi bir şey
Dostum mobilden toplu davet dediğin olay 500 kişi ile sınırlı, beğendirme hilesi için de bir yöntem deniyorum başarılı olursa onu da paylaşacağım, :) ama dediğim gibi facebook'un verdiği toplu davet sayısı kısıtlı
Teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.