FBI'a girmek istiyorsanız bunu cevaplayın :D

Soldierheart

Katılımcı Üye
2 Eyl 2009
924
0
Arkadaşlar bu bir dönem Amerika'da FBI sorusu imiş. Tüm sınavlardan geçtikten sonra sorulan son soru bu: Ben de burada soruyorum.

İki genç kız var. Aynı evde yaşıyorlar. Kızlardan biri diğerine diyor ki: "Ben bu gece arkadaşlarımla dışarıya gideceğim, haberin olsun. Sen keyfine bak." Tamam diyor diğer kız. Gece arkadaşının dışarı çıktığını ve yatağının boş olduğunu bilen evdeki kız kendi kendine, "bu gece arkadaşımın yatağında yatayım" diyor ve gidip arkadaşının yatağına yatıyor. Derken aradan saatler geçiyor ve dışarı çıkan kız gece eve geri dönüyor ve gidip KENDİ YATAĞINA yatıyor. Uzanıyor ve öylece yatarken dışarıdan bir arabanın geçtiğini fark ediyor. Arabanın farları, kızın yattağının arkasından, pencereden yansıyarak duvardaki saate yansıyor. Kız o farların saate yansıması ardından korkuyla yatağın altına bakıyor ve evde kalan diğer arkadaşının cesedi ile karşılaşıyor.

Buradaki soru şu. Kızın neden öldüğü sorulmuyor. Eve sonradan gelen kız, kendi yatağına yatınca ve arabanın farları saate vurunca neden yatağın altına bakma ihitiyacı hissediyor? Soru bu... biraz düşünün ..... (Yorum Yapabilirsiniz.)

Evet arkadaşlar bu ilginç olaya yorumlarınızı bekliyorum.

NOT: Alıntıdır...

tolgatoto

Katılımcı Üye
26 Tem 2009
1,000
0
GamersFirst
bence kız uykulu bir şekilde gelmiş ve hiç bişey hissetmeden direk yatağına uzanmış araba saate farlarını vurunca kızın gözüünü almış farlar ve uykusu dağılıp yastığın garip olduğunu görüp yastığın altına bakmış olabilir

Arkadaşının ölümünde kızın da bi parmağı olabilir mi ? O gece bilerek dışarı çıkıyor, ayarladığı kiralik katil ya da her kimse arkadaşını öldürüyor ve yatağın altına atıyor.. Kız da saate bakıp bu kesin öldürmüştür diye yatağın altına bakıyor... İnsan öldürürken taş kalpli değilse de ilk deneyimiyse fln korkuyla bakması normal :)

Bence :D

By_SzR

Üye
15 Ağu 2009
219
0
Anadolunun Bagrından xD
Arkadaşının ölümünde kızın da bi parmağı olabilir mi ? O gece bilerek dışarı çıkıyor, ayarladığı kiralik katil ya da her kimse arkadaşını öldürüyor ve yatağın altına atıyor.. Kız da saate bakıp bu kesin öldürmüştür diye yatağın altına bakıyor... İnsan öldürürken taş kalpli değilse de ilk deneyimiyse fln korkuyla bakması normal :)

Bence :D

İste turk zekası xD

tolgatoto

Katılımcı Üye
26 Tem 2009
1,000
0
GamersFirst
İste turk zekası xD
Turk Hack Team adı üstünde Turk yazıor demi beğenmiyorsan Türkleri defol git burdaki herkezin zihinyeti Türk lere göredir o adama hakaret ederken burdaki herkeze hakaret ediyorsun tamam kabul ederim Türkler herşeyi biraz başka anlarlar ama bu kadar kimseyi aşağılayamassın en azından Avrupalı gibi özenti değiliz kendi has bir yaşamımız var

mycanomer

Üye
12 Tem 2009
123
0
Arkadaşlar bu bir dönem Amerika'da FBI sorusu imiş. Tüm sınavlardan geçtikten sonra sorulan son soru bu: Ben de burada soruyorum.

İki genç kız var. Aynı evde yaşıyorlar. Kızlardan biri diğerine diyor ki: "Ben bu gece arkadaşlarımla dışarıya gideceğim, haberin olsun. Sen keyfine bak." Tamam diyor diğer kız. Gece arkadaşının dışarı çıktığını ve yatağının boş olduğunu bilen evdeki kız kendi kendine, "bu gece arkadaşımın yatağında yatayım" diyor ve gidip arkadaşının yatağına yatıyor. Derken aradan saatler geçiyor ve dışarı çıkan kız gece eve geri dönüyor ve gidip KENDİ YATAĞINA yatıyor. Uzanıyor ve öylece yatarken dışarıdan bir arabanın geçtiğini fark ediyor. Arabanın farları, kızın yattağının arkasından, pencereden yansıyarak duvardaki saate yansıyor. Kız o farların saate yansıması ardından korkuyla yatağın altına bakıyor ve evde kalan diğer arkadaşının cesedi ile karşılaşıyor.

Buradaki soru şu. Kızın neden öldüğü sorulmuyor. Eve sonradan gelen kız, kendi yatağına yatınca ve arabanın farları saate vurunca neden yatağın altına bakma ihitiyacı hissediyor? Soru bu... biraz düşünün ..... (Yorum Yapabilirsiniz.)

Evet arkadaşlar bu ilginç olaya yorumlarınızı bekliyorum.

NOT: Alıntıdır...

yatağın arkasından yansıyan ışık saatte arkadaşını gösterir ve aynada yatağın arkasında ki arkadaşının yansımasını görüyor bu ona yatağın altında gibi görünüyor ve korkuyla bakıyor ki yatğın altı boş yanına bakıyor arkadaşı yatağına yatmış aslında ortada cesed falan yok :))

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
ya bence şimdi bu kızın yüzü saate doğru.Işık geldiğinde doğal olarak yansıma olacak orda kendini ve yattığı yatağı görecek sonra bakacakki altta bir şeyler var:D:D:D
aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kız arkadaşıymış o şeyler :D:D:D:D:D:D:D

ASİ_LoRD1

Uzman üye
30 Haz 2009
1,662
0
bu sorunun cevabi predator vermistir buyuk ihtimalle cunku fbi hayal kurma yetenegi iyi insanlar arar her zaman bu sorunun sabit bi cevabi yoktur ve fbi iyi bir cozum yolu bulanlari almak icin bole bir teknik gelistirmis olabilir

herojan

Uzman üye
16 Tem 2009
1,156
0
h³®º M4®4$™
sorunun tam olarak cevabı şu arkadaşlar ;
normalde o saat duvarda deildir durmuş yatağın altına atılmış bir saattir ışık duvara yansıyınca saati görüyor saati görünce yatağın altına bakma ihtiyacı duyuyor çünkü yatağın altında olduğnu biliyor o yüzden bakıyor yatağın altına ve arkadaşının cesetiyle karşılaşıyor... xD

Son düzenleme:

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
Gezmeden gelen kız eve geldiğinin sesini duyunca evdeki kız gezmeden gelen kız sinirlenmesin diye yatağın altına saklanmıştır sonra gezmeden gelen kız yatağa yatınca yatağın altında bulunan çivi vb. malzeme diğer kıza saplanmıştır sonra arabanın farlarıyla bunun gölgesini görmüştür diğer kızda ölmüştür o yüzden ceset olmuştur :D

MrPittbull

Yeni üye
17 Ocak 2010
12
0
şayet ben bi FBI olsaydım gezmeye giden kızdan şüphelenirdim sorudada gözüme bişiler çarptı gezmeye giden kız bnce sarhoşşken veya kasıtlı olarak arkadaşını öldürdü eve geldi ve cesedi yatağın altına attı ve sonra uykusu gelip uykuya daldı ve sonra araba yansıyınca birden uyandı saaate baktı ve ceset aklına geldi sabah olmadan cesetten kurtulmak zorundaydı aksi halde başı derde girecekti

MrPittbull

Yeni üye
17 Ocak 2010
12
0
Dışarı çıkan kızla, katil iş birlikçidirler. Katilin eve girip kızı öldürmesi için kız dışarı çıkmıştır katilin gelip kızı öldüreceğini bilmektedir ama cesedi nereye saklayacağını bilmemektedir. Katil eve girer ve kızı öldürüp yatağın altına koymak isteyince yatağın altında duvar saatiyle karşılaşır alır onu duvara asar, fakat saat bozuk bir saattir onun için yatağın altındadır katil bunu farketmez gecenin karanlığında. Kızı yatağın altına koyup uzaklaşır... Daha sonra diğer kız evine gelir ve yatağına uzanır olaydan haberdardır fakat kızın nerde olduğunu bilmez... Arabanın farı saate yansıyınca korkuya kapılır hemen yatağın altına bakar neden bu saat burda diye yatağın altında olması gerekirken... Ve nihai son arkadaşının cesediyle karşılaşır

ahhh be cvba yaklaşmışım ama yinede gezmeye giden kızın şuçlu olduğunu biliodm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.