FETİH ALTIN ÇAĞ - MOBİL OYUN

ayhan3509

Yeni üye
19 May 2018
3
0
Arkadaşlar arap çoğunluktaki bu oyunda Türk'leri çok eziyorlar. Araplar bi hile bulmuş farkedilmeden deli gibi gelişiyor. Var mı bize yardımcı olucak ?
 

EX

İstihbarat Tim Deneyimli
29 Mar 2020
1,245
549
Arkadaşlar arap çoğunluktaki bu oyunda Türk'leri çok eziyorlar. Araplar bi hile bulmuş farkedilmeden deli gibi gelişiyor. Var mı bize yardımcı olucak ?
Bu oyunu 1 ve 2 olarak çok oynadım. Parası olan kazanır. Unutma ki onların parası ile bu oyun oynanıyor. Web üzerinde hile bakarak zaman harcama kendini oyuna ver ve gelişim sağla. Senin 40 TL ye aldığın paket onda 2 $ 2 € olsun :) Bana yaklaşık 7 bin e yakın para harcatan bu oyunu oynamana sevindim. Bol şanslar :)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.