Fıght ! - GameMaker

Yavuz34

Yeni üye
20 Tem 2014
8
0
İstanbul
Fıght ! - GameMaker - 22/07/14

GameMaker ile yapmış olduğum oyunu sizlere sunuyorum. Oyunda. Ki amacınız düşmanları vurup ilerlemektir. Alıstırma bölümü ile birlikte 8 bölüm vardır.

Türkçe:

1.2.11 İçin Linkler:

Sendspace:
https://www.sendspace.com/file/3zuu8w

Dosya.tc: (Önerilen)
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Dosya.co:
İndir FIGHT exe

GameFront:
FIGHT !.exe | Game Front

English:

1.0.9 İçin Linkler:

Dosya.tc:
Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Hergün güncelliyorum :) İyi oyunlar, yorumlarınızı bekliyorum. Not: Zıplanmadan hareket edilmiyor:)
Hata bulursanız lütfen bildirin.

VirüsTotal:
https://www.virustotal.com/tr/file/0b9673aaaab2b0a0d2603c6224c0e7b69cb7a41517599c799095de48f9c193dd/analysis/

Ekran Görüntüsü:

OYunumun sitesi:
Fıght ! - gameend kullanıcısına ait web sitesi!

Yorumlarınızı Bekliyorum !

Son düzenleme:

Torpil1

Katılımcı Üye
8 Tem 2015
373
0
Bence Güzel Olmuş Biraz Daha Grafik Gerçekçilik Eklersen Tutulabilir...

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Ya arkadaşlar 1 yıl önceki konu bu :D link bile kırık.Ne amaçla yeniden hayata geçiriyorsunuz konuyu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.