Fikir danisacam

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,390
568
Sizce iPhone 11 pro Max mi yoksa iPhone 12 mi alınmalı
Merhaba değerli forum üyesi Walvheros;

Aslında iphon 11 pro max ile iphone 12 arasında çok bir fark yok 11 pro max "in kamerası 12 'den daha iyi.Yani 12 almaya gerek yok bence iphone 11 pro max daha mantıklı bir secim olacaktır.

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
248
21
Kali Linux
Merhaba Saygı Değer Üye
Sen Yardım İster İstemez Geldim

İkisinin arasında aman aman bir fark olmayacağını düşünüyorum
iphone 11 alabilirsin

Başka bir sorun ile karşılaşırsan unutma sadece bir bilet uzağındayız. ^.^

Sağlıcakla kal ♥

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █Turk Hack Team Çaylak █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Zoptik

Kıdemli Moderatör
4 Ara 2020
1,137
1,020
Midgard
Ben sizin yerinizde olsaydım IPhone12 alırdım.. Hem boyut olarak daha küçük ve kibar, hem de daha üst nesil.. 11 Pro Max'ın 5g si yok.. Bu önemli bir ayrıntı.. Ayrıca param olsaydı, IPhone12'nin 256 gb lik modelini alırdım.. Çünkü ben telefonu multi-media aygıtı olarak kullanmayı sevdiğimden dolayı, aygıta müzik, film, fotoğraf yüklerdim.. İyi günler, hayırlı bayramlar diliyorum...

Toryy

Kıdemli Üye
16 Tem 2021
2,622
1,616
Sizce iPhone 11 pro Max mi yoksa iPhone 12 mi alınmalı
format:webp

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.