Film-Dizi Önerisi

ωσитαѕ

ASLAN
1 Eki 2017
3,784
374
5
Film İsmi;Zaman Ötesi - Timeline

Çıkış Yılı; 2003

Başrol ve oyuncular; Billy Connolly, Frances O'Connor, Gerard Butler, Paul Walker


Konusu; Senaryou Michael Crichton'un romanı olan "Timeline"dan uyarlanarak yazılan ve yönetmenliğini Richard Donner'in yaptığı, baş rollerinde ise Paul Walker, Gerard Butler ve Billy Connolly gibi efsane yıldız isimlerin yer aldığı Timeline - "Zaman Tüneli" sizlerle. Filmde, Chris Johnston ve Kate Ericson tarafından liderlik edilen bir grup arkeolog ve savaş uzmanı bir "3D faks makinesini" 1357 yılı Fransa'sına zaman yolculuğu yapmak için kullanırlar. Bunun amacı Chris'in babasını alıp güvenlice günümüz zamanına geri getirmektir. Ancak şansları bu yönde yaver gitmez. O tarihlerde, orta çağ Fransa'sının acımasız ordusunun İlgiltere'ye saldırdığı kanlı savaşlardan birine denk gelirler ve kapana kısılıp kalırlar. Yolculukları zaman aşımına uğramadan eve dönme ihtimalleri bir hayli zora girer.

Fragman; [ame]https://www.youtube.com/watch?v=bol117Vce_A[/ame]
 

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
44
Film İsmi : Perfect Sense

Çıkış Tarihi :26 Ağustos 2011(Türkiye)

Başrol Oyuncular: Ewan McGregor, Eva Green, Ewen Bremner


Konusu : Yeryüzündeki Son Aşk – Perfect Sense. “Michael ilişkilerde bağlanma sorunu yaşayan ama yemek pişirme konusunda usta olan bir şeftir. Soğuk görünümlü ama işinin ehl-i doktor Susan ise uzun zamandır özel hayatına kimseyi sokmadan, kendisini sadece işine vermiştir.


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iexMJrBzZtA[/ame]​
 
Son düzenleme:

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
44
Film İsmi : Offender

Çıkış Tarihi : 2012

Başrol Oyuncuları : Kimberley Nixon.
Joe Cole.
Jacob Anderson.
Vas Blackwood.
Ruth Gemmell.


Konusu :
Tommy Nix için kız arkadaşı ve doğmamış çocuğu her şeyidir ve yaşama amacıdır. Ancak Tommy’nin tüm dünyası bir günde değişir. Londra protestoları sırasında yapılan silahlı bir soygunda en sevdiklerinden ayrılmak zorunda kalır. Tommy öfkeden başka hiçbir şey hissetmemektedir. Bu olaydan sorumlu olanlara karşı tek kişilik bir savaş başlatır. Adaleti yerine getirmek için hiçbir şey onu durduramayacaktır. Her şeyini kaybetmiş bir adam her şeyi yapabilir…

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=FMLmaFi_Nbw[/ame]​
 

Thereaqerx

Grafiker
16 Ocak 2021
235
367
Dizi İsmi;

The Sandman

Çıkış Yılı;

2022

Başrol ve oyuncular;

-Tom Sturridge


-Boyd Holbrook

-Patton Oswalt

-Vivenne Acheampong

-Gwendoline Christie


-Charles Dance

Konusu;

Özel güçlere sahip olan düşler kralı, bir asırdan fazla tutsak kalıyor ve yokluğunun neden olduğu felaketleri düzeltmek için farklı dünyalar ve zamanlar arasında yolculuk yapmaya başlıyor.


Fragman:

 
Son düzenleme:

Finnegan

Yeni üye
19 Eki 2022
26
9
Dublin
Dizi İsmi : Taboo

Çıkış Tarihi : 2017

Yazarlar: Tom Hardy, Chips Hardy, Steven Knight, Ben Hervey, Emily Ballou

Konusu :
Uzun zaman önce öldüğü düşünülen maceraperest bir adam ölen babasının intikamını almak için Londra'ya dönünce güçlü Doğu Hindistan Şirketini karşısında bulur. Canınız neyi isterse izleyin. Max Richter'ın bir bestesine yer veren bu dönem dizisinde Oscar adayı Tom Hardy (Venom: Zehirli Öfke, Diriliş) başrolde.

 

ToxicWare

Üye
7 Nis 2022
94
56
Dizi İsmi;

House of the Dragon

Çıkış Yılı;

2022

Başrol ve oyuncular;

Yaz Google Çıksın!

Hakkında;

House of the Dragon, George R. R. Martin ve Ryan Condal tarafından HBO için yaratılan Amerikan fantastik drama dizisidir. Martin'in Ateş ve Kan kitabına dayanan dizi, Ejderhaların Dansı adı verilen iç savașa giden süreci ve bu iç savaşı ele alıyor.

İMDB :
Rod draka (TV Series 2022– ) - IMDb
 

Solkay2002

Basın&Medya Ekibi
Dizi İsmi;

Yıldızlararası

Çıkış Yılı;


2014

Başrol ve oyuncular;

Matthew McConaughey


Anne Hathaway

Jessica Chastain


Michael Caine

Hakkında;

Yıldızlararası'nda, teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooper'un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir...

Christopher Nolan'ın, Jonathan Nolan ile kaleme aldığı ve yönetmenliğini sırtladığı filmin yıldız oyunculardan oluşan oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon, Bill Irwin, John Lithgow ve Michael Caine gibi isimler yer alıyor. Bilimkurgunun yanı sıra dramatik öğeler de içeren filmin senaryosu Fizikçi Kip S. Thorne'nun evrendeki 'Solucan Delikleri' teorisinden ilham alıyor.

Trailer

Interstellar Trailer
 

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
645
419
Film İsmi
Alinin 8 günü

Çıkış yılı
2008

Yaş kısıtlaması
+18

Hakkında
Özgüvensiz erkeklerin başlarına geleceklerini, Halkımızın iki yüzlülüğünü anlatan Düşük bütçeli bir film
Youtubeden izleyebilirsiniz.

 

OBT is HeRYerDe

Anka Underground Team
11 Ara 2020
1,412
758
ʜᴇʀ ʏᴇʀᴅᴇ
Film İsmi : Escape Room

Çıkış Tarihi : 2019

Başrol Oyuncuları :

-
Taylor Russell
- Logan Miller
- Jay Ellis

Konusu :

Ölümcül Labirent, kaçış odasından kurtulmaya çalışan altı yabancının hikayesini konu ediyor. 6 kişinin hayatı, kendilerine gönderilen bir postadan sonra bambaşka bir hal alır. Birbirini tanımayan altı yabancıya, bir kaçış odasının giriş biletleri gelir. Üstelik büyük bir ödül de vardır.

Fragman :

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.