Filmora intro\ "VTK" / Wesley

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
Filmora ile ilk deneme introm arkadaşlar.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
İntro değil de bunu biraz daha uzatsan müthiş bi tanıtım filmi olur :)

Müziğin sonuna fade out eklemeyi unutmuşsun ve de en sonda texti logonun tam üzerine değil de altına yapsaydın daha hoş olurdu :D

Onun dışında, her zamanki gibi mükemmelsin dostum eline sağlık :)

Wesley01

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,907
0
'774852'
İntro değil de bunu biraz daha uzatsan müthiş bi tanıtım filmi olur :)

Müziğin sonuna fade out eklemeyi unutmuşsun ve de en sonda texti logonun tam üzerine değil de altına yapsaydın daha hoş olurdu :D

Onun dışında, her zamanki gibi mükemmelsin dostum eline sağlık :)

:) Teşekkürler.Konuşuruz bunları.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
317
Türkiye
Ellerine sağlik, Wesley. :) Güzel iş ancak sonda ki logo üzerinde parıltıyla çıkan yazıyı hiç katmasaydın yahut az aşağıda tutsaydın ve videoyu biraz daha uzun tutsaydın çok daha güzel olabilirdi. Kulüp adına çıkarmış olduğun bu video için teşekkür ve tebrik ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.