Fiyat Performans Youtuber Seti

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,295
1,291
K E R K Ü K
Herkese merhaba, konumuzda olabildikçe ucuz ve iş görecek uzun gidecek ekipmanları dizdim.
Öncelikle açıklama yapayım yıl 2021 korona almış başını gitmiş, herşey gibi fiyatlarda uçtu, 4 sene önce bu set 5.000 TL
taş çatlasın 5.5-6 civarıydı neden pahalı demeden 2 kere düşünün.

91a09816c044a04bd8ab6dc0914e52a3.png

Kulaklık

Evet oyuncu iseniz kulaklık bir numaralı faktör, düşman sağdanmı soldanmı geliyor, ses kalitesi v.s bir oyuncu için çok önemlidir.
iyi fiyatlı kulaklık seçtim,

ekstra olarak james monkey 7.1 kulaklık indirimdeydi onu ekledim

Mikrofon

Rampage'nin güzel bir mikrofonunu öneriyorum, yayıncı bir arkadaşım kullanıyordu
bakıyordum yayında asmr yapıyordu, özelden sordum bana bunu göstermişti, bende bunu öneriyorum size
cızırtı ses düşmesi, yükselmesi gerçekleşmiyor.

Mouse - Mouse Pad

Öncelikle mouse pad olarak pahalı ahım şahım birşey önermem, altı kavuçuk üstü kumaş yanları uzun gitmesi için ipli olması ideal, mouse ise sağa sola dönderirken ele oturması önemli bir unsur, tıklama hızınızı etkiler, reflexiniz iyidir ancak mouseniz kötüdür, büyük bir eksik.
size en kaliteli mouse ve mouse pad setini serdim girip bakabilirsiniz.

üstteki mouse pahalı diyorsanız alttakilere göz atabilirsiniz.

Klavye

Gine rampage ile karşınızdayım, önceden almıştım, 3 yıl önce 80 - 90 TL civarındaydı, şuan biraz tuzlanmış diğerleri gibi.
Gerçekten metalikliğin hissiyatını alıyorsunuz, tuşa tıklarken baloncuk patlatır gibi hissiyat veriyordu, fiyatına göre süper bir ürün.

Kasa

evet geldik ana konumuza, asıl olay burada patlıyor, kasa olarak hazır bir kasa buldum.
toplayabilirseniz aşşağı yukarı bu fiyatlarda gelecektir sistem.
rastgele bir sistem buldum, sitede apu sistemler mevcut ancak ekran kartsız pek olacağını düşünmüyorum, gene oluyorda youtuber için sağlıklı olmaz.

Monitör

Monitörün önemini anlatmama gerek yok, pixel sayısı ve renk sayısı ile görüntü kalitesini doruklarına kadar yaşabileceğiniz bir ürünü getirdim
alabilirsiniz, illa üsünde gaming yazacak diye bir kaide yok ürün güzeldir.

Konumuzu burada noktalıyorum, ucuz değil v.s olaylarına girmeyin, youtuber adam video çeker yayın açar, yüksek performans vermek zorundadır.
Şuanki Türkiye ekonomisine göre gayet güzel bir set dizdim ortaya.
yıl 2021 haziran 4 fiyatlar her an inip her an çıkabilir.

İyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.