Fiziksel Hacker Araçları Önerirmisiniz

Bonzale

Yeni üye
25 Kas 2023
12
1
Merhaba THT üyeleri sizden bana fiziksel olan hacker araçları önermenizi istiyorum hak5` deki araçları biliyorum onların dışında işe yarayan bir şeyler olursa iyi olur.

25 May 2024
135
14
Merhaba THT üyeleri sizden bana fiziksel olan hacker araçları önermenizi istiyorum hak5` deki araçları biliyorum onların dışında işe yarayan bir şeyler olursa iyi olur.
flipper zero ama pahalı alternatifleri var zaten en fazla fiziksel hack aletleriyle ne yapılabiliyor ki en fazla kredi kartı kopyalar wifi pshing wifi şifresi kırma akbil basma yaparsın

25 May 2024
135
14
ise yarayan en iyi fiziksel hack araclarindan biri guzel bir kadindir. daha iyi fiziksel hack araci yoktur sizi her ortama sokar isin icinde insan olan her bilgiyi sosyal muhendislikle cekme potansiyeline sahiptir. nasil bulursunuz orasini bilemem.
git yapay zekayla ses değiştir wpden dayı avla sanal numara al sonra rat indirt bir türlü :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.