Flash Belleği PC Ram'ına Çevirme >>Stajyer /SemihTR123/

SemihTR123

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
518
1
İstanbul
Öncelikle Konu Özgündür Demek İstiyorum.​

Dikkat bu tam olarak ram değildir.Sadece bilgisayarınız ramı fazla dolduğunda flash bellekten yardım alarak kendini boşaltacaktır.​

Flash Bellek Nasıl Ram Haline Getirebiliriz ?​

Öncelikle Flash Bellek alalım 4GB boş alan bellek önerimdir.Takalım.​

pXZ36o.png

Sonrasında Sağ Click > Özelliler Yapıp > ReadyBoost diyoruz.​

kGNzOJ.png

Bu cihazı kullan kısmına basıp.Uygun değeri seçiniz.Seçeceğiniz kadar flash bellekte dosya oluşur.​

NlvBZg.png

Uygula.Tamam deyip çıkıyoruz.​

adOQz2.png

Flash Belleğimizin içinde bir dosya oluştu.Bunu silmeyiniz.Silerseniz özellik kaybolur.Bilgisayarınızın hızlanacağını fark edeceksiniz.Sevdiyseniz bir teşekkür.Flash belleği çıkartmayın ha :)

İyi Forumlar​

TinkY WinkY

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
353
0
Kardeş benimkinde olmadı ReadyBost Seçeneğine tıkladım Bu aygıt Readyboost için kullanılamaz yazıyor.
16 gb çift girişli

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
Kardeşim Bunu herhangi bir Ram Boşaltıcı da yapabilirmi ? Örnk: Black Ram Temizleyici :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.