flash disk sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
slmlar öncelikle..direk konuya giriyrm flash diskimi takıyorum çıkıp tekrar bulunuyo kendi kendine çıkıp tekrar tekrar bulunuyo ve bu hep devam ediyo ne yapmam lazım ilk defa karşılaştım şimdiden tşkler

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Pc'nin Arkasındaki USB Girişlerini Kullanmayı Deneyin... Arkadaşn Sorunu USB Girişlerinin Kesinti Yaşatması.. Buda PSU'nun Yetersizligini Gösterir!

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
konuyu bulamadım yeni konu açınca eski konu göründü yaw anlamadım neyse.. anlatiyim..
yeni donanım bulundu diyor ve yüklenirken bi sorunla karşılaştı düzgün çalışmayabilr diyor ve tam bulunmadan kayboluyor ve tekrar geliyor kaybolup tekrar geliyor hep....

Pc'nin Arkasındaki USB Girişlerini Kullanmayı Deneyin... Arkadaşn Sorunu USB Girişlerinin Kesinti Yaşatması.. Buda PSU'nun Yetersizligini Gösterir!
pc arkasından da denedim evdeki bilgisayarda sürekli arkadan takıyordum ve gayet düzgün çalışıyordu cafede ön tarafta taktım böyle oldu daha önce takıyodum cafede aynı cafe... sorun çıkmıyordu bu defa çıktı nedense ... tek bi bilgisayardan denemediğim için usb girişlerinin kesinti yaşatması gibi bişey düşünemiyorum 3 bilg. da denedim..başka neden olabilir ::(

baska flash denedinizmi???
başka flash ım var o da bozuk ama bozuk olmasaydı bile denemezdim heralde... onu da bozmaya niyetim yok :( çünkü başta gördü işimi gördüm dosyaları kopyaladım çıkardım hatta ve tekrar bişey unutmuştum onu da yaptım taktım yani yine ne olduysa 2. den sonra gitti öle...

dr_uglybull

Katılımcı Üye
1 Tem 2007
315
6
istanbul
Flash belleği bir kaç makinada denediğin halde aynı sorun devam ediyorsa belleğin USB giriş başlığında elektronik problemi olabilir.Yani bellek read olamıyor.Devresel bir sorun gibi gözüküyor.Bellek boyutun yüksekse yani astarı yüzünü geçmeyecekse bir elektronikçiye göster derim ama 1-2 gblik birşeyse gerek yok kaldır at yenisini al.Virüs taraması falan yap da diyemeyiz bu durumda dediğine bakılırsa görüp görüp kayboluyor.Zaman tanımıyor...Olur da takılı kalmayı başarırsa tarat ...

DoodleZz

Katılımcı Üye
24 Tem 2009
303
0
Kırkkale
Sen diosunki her flası taktığımda kösede yeni bir aygıt bulundu yazıyor heralde bunu aygıt yöneticisinden halledebilirsin flashı da tanımayabilir usb portları

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
Flash belleği bir kaç makinada denediğin halde aynı sorun devam ediyorsa belleğin USB giriş başlığında elektronik problemi olabilir.Yani bellek read olamıyor.Devresel bir sorun gibi gözüküyor.Bellek boyutun yüksekse yani astarı yüzünü geçmeyecekse bir elektronikçiye göster derim ama 1-2 gblik birşeyse gerek yok kaldır at yenisini al.Virüs taraması falan yap da diyemeyiz bu durumda dediğine bakılırsa görüp görüp kayboluyor.Zaman tanımıyor...Olur da takılı kalmayı başarırsa tarat ...
8 gb :(( dediğin gibi görse virüs taraması da yapacam kardeş ama görmüyo ki böyle hiçbir şey de yapamıyorum ... dediğin gbi devresel bi sorunsa da garantiye vermem lazım ama şu an memleketteyim garantiye de veremem flash bana gerekiyo da : ( tam zamanında oldu yaw: ((

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
Sen diosunki her flası taktığımda kösede yeni bir aygıt bulundu yazıyor heralde bunu aygıt yöneticisinden halledebilirsin flashı da tanımayabilir usb portları
evet her taktıgımda yeni donanım bulundu ama yüklenirken bi hata oluştu fln yazıyo işte flashı öyle takılı bırakınca kaybolup tekrar bulunuyor hep.... aygıt yöneticisinden sanmıyorum çünkü daha önce çalışan bilgisayarlarda da olmaya başladı bu ve 3 bilgisayarda denediğim halde aynı sorun çıktıgı için:(((

DoodleZz

Katılımcı Üye
24 Tem 2009
303
0
Kırkkale
evet her taktıgımda yeni donanım bulundu ama yüklenirken bi hata oluştu fln yazıyo işte flashı öyle takılı bırakınca kaybolup tekrar bulunuyor hep.... aygıt yöneticisinden sanmıyorum çünkü daha önce çalışan bilgisayarlarda da olmaya başladı bu ve 3 bilgisayarda denediğim halde aynı sorun çıktıgı için:(((
Dostum flashında sorun war bi baq baska bilgide dene bi bakalım

gencco

Katılımcı Üye
9 Tem 2008
378
0
evet arkadaşlar sonunda flashı gördü ama içindeki bütün bilgilerim kaybolmuş
boyutuna baktıgımda ise kullanılan alan 0 bayt boş alan 0 bayt yazıyo ..
sağ click ten biçimlendire tıklayınca hiçbirşey olmuyo
şimdi ne yapmam lazım bilgisi olan var mı? bana göre flash gitti ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.