flatcast nasil kurulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

caresiz_gonlum

Yeni üye
17 Eyl 2008
2
0
ya bana yardım edın bu radyo kuracam ama olmuyor yardım edın mesaj atın abana buraya yenı geldım anlamammm rizeliyim yardim edın flatcast nasil kurulur

dogukan123456789

Yeni üye
17 Eyl 2008
3
0
GOOGLEYE FLATCAST YAZ SONRA EN BASA TIKLA ORSA USERNAME
PASWORD
UN ALTINDA REGİSTER DİYE BİR SEY YAPILIO ORDAN RADYONU KURABİLİRSİN SONRA KURDUKTAN SONRA USERNAME e KOYDUĞUN İSMİNİ YAZ PASWORDA DA SİFRE GİRDİKTEN SONRA browcester area var en üstte ona tıkla en bastaki title ama en bastaki title kutucuğu var kücük orda en basa tıkla ordan da kurulumunu yaptıktan sonra gene usernamene ve parsowda gir sonra gene browcester area var en üstlerde ona tıkla start felen felen yazıo sonra tıkladıktan sonra radio gibi kücük kutucuk ama kücük kurtucuga sarkıyı at kendisi calıo ok:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.