flatcast radyolariyla ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acil-yardim

Yeni üye
17 Haz 2009
5
0
slm arkadaslar benim sorunum flatcast radyolariyla ilgili takildigim bir radyo var orda bir sahis inatla beni sinir edecek nickler aliyor o niklerin sifrelerini hangi programla kirabilirim yada nasil yapabilirim bilgisi olan arkadaslar lütfen yardim tskler.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
flatcast BUNA Özel kırma Yok bildiğim Kadariyla Ancak İp den birşeyler Yaparak Tüm şifrelerini Ele geçirebilirsin Buda Trojen Mantığıyla olur Forumda Benzeri PROGRAMLAR mevcut Biraz Göz atarsan ...

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
slm arkadaslar benim sorunum flatcast radyolariyla ilgili takildigim bir radyo var orda bir sahis inatla beni sinir edecek nickler aliyor o niklerin sifrelerini hangi programla kirabilirim yada nasil yapabilirim bilgisi olan arkadaslar lütfen yardim tskler.

öncelikle flatcast ortamında alınan nickler sahıs tarafından özel oalrak alındıgı icin hic bir sekilde müdahale edemezsin ve bu konu icin özel bir program yok arkadasım ayrıca rahatsız eden nickeleri bloke etmekden baska caren yok [--] yani cizmek zorundasın sayet deneme yanılma sistemini kullanırım dersen oda senin becerin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.