flipper zero nasıl kullanılır

arkadaşlar flipper zero almayı düşünüyorum çok eğlenceli bir alet youtubede araştırdığımda duyduğum kadarıyla videoalrda gördüğümüz kart kopyalama araba açma gibi özelliklerin birçoğu aslında cihazın orjinalinde yokmuş yazılım yükleyerek yapılıyorumuş, onlarıda araştırdım ama tam bulamadım sanırım root yetkisi vermek gibi birşey sandım şöyle modlar yüklüyorlarmış

"Flipper Zero Momentum Firmware"​

şöyle modaların yüklendiğini gördüm.sanırım bu modlarla yapılıyor,sizce cihaz alamaya değermi veya alınınca ciddden eğlencelimi güzel fikirler ile eğlenceli şeyler yapılabilirmi nasıl kullanılır detaylı olark menüsü falan nasıl,anlatan biyerler yok çünkü adam akıllı.

NMSHacking

Üye
4 Haz 2023
184
41
arkadaşlar flipper zero almayı düşünüyorum çok eğlenceli bir alet youtubede araştırdığımda duyduğum kadarıyla videoalrda gördüğümüz kart kopyalama araba açma gibi özelliklerin birçoğu aslında cihazın orjinalinde yokmuş yazılım yükleyerek yapılıyorumuş, onlarıda araştırdım ama tam bulamadım sanırım root yetkisi vermek gibi birşey sandım şöyle modlar yüklüyorlarmış

şöyle modaların yüklendiğini gördüm.sanırım bu modlarla yapılıyor,sizce cihaz alamaya değermi veya alınınca ciddden eğlencelimi güzel fikirler ile eğlenceli şeyler yapılabilirmi nasıl kullanılır detaylı olark menüsü falan nasıl,anlatan biyerler yok çünkü adam akıllı.
Bütçen ne? Ona göre değişir.

'GÖKKURT

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
359
230

1- kart kopyalama demişsin , S6 edge de RFID modülü bulunma bununla kopyalayabilirsin ...
2- Araba açma ; yeni nesil 2020 üzeri araçlar her açılışta farklı sinyal yolluyor , kopya boşa çıkıyor ... Hatta anahtarlığa extra bir frekans ayarı yapılıp sen arabayı açsan bile anahtarlığı araç içerisinde olmadığını algılıyor ve hareket edemiyorsun...
3- son çıkan modül
Gelelim sonuca alınabilir mi ? Ek kartlarla birlikte 13-15 k vermem ... Bende var ancak AVCİYİ AVLAMAK için test babında kullanıyorum ... Aynı olayı piyasaya 2 ay önce çıkan farklı bir firma ek kartlarla 1 k ya %90 flipper işlevini görüyor ( araştır )

Ağ işlerini Nexus 5 ile wifi modülü ile
Kart işlerini S6 edge RFID modülü ile ve
Her iki telefona da İR vb eklerle işi daha kolay ve sorunsuz çözerim .... Şu an donanım ile piyasa yapılmaya çalışılıyor ancak AVCILAR'DA BOŞ DURMUYOR 😉

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
985
624

Merhaba,
Öncelikle bilmelisiniz ki Türkiyede satılması yasak.
Ancak diyelim ki aldınız almakla bitmiyor programlamasını da bilmeniz gerekiyor.
Bu araç sayesinde bir çok şey yapmanız mümkün tabi yapmayı biliyorsanız bilmeden hiçbir işe yaramaz.
İyi forumlar dilerim.

LydexCoding

Moderasyon Ekibi Çaylak
24 May 2024
302
101
:)
bütçe en alaka flepper zero nasıl kullanılır diye soruyorum o modları üklemeden işe yaramazmı diye soruyorum

Abartılı bir cevap vermişsin, arkadaş bütçeni sormuş çünkü Flipper Zero'nun haricinde birçok şey daha alman gerekebilir. (WIFI Adaptörü vs. gibi mesela)

Lütfen saygılı ve sakin olmaya biraz daha dikkat edelim, sebepsiz yere kırıcı olmayalım.

Abartılı bir cevap vermişsin, arkadaş bütçeni sormuş çünkü Flipper Zero'nun haricinde birçok şey daha alman gerekebilir. (WIFI Adaptörü vs. gibi mesela)

Lütfen saygılı ve sakin olmaya biraz daha dikkat edelim, sebepsiz yere kırıcı olmayalım.
kardeşim sende adminlere yalakalıkmı yapıon anlamadımki,flipper zero 165 euro onu alan 15 30 euro arasında ek aparatlarınıda alır tabiki

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.