Folder Lock 5.7.3 Hatası!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slayerdie

Yeni üye
15 Ara 2007
5
0
etc.
Arkadaşlar bir sorunum war yardım ederseniz sewinirim Folder Lock yüklü bende çalışıyor sorun yoktu fakat bugün ekrana çıkan menüye "OK" diyemiyorum boşa basıyor diğer yerlere girmek için mecbur şifre girmem lazım dosyalarım kilitle kaldı içi dolu fakat gözükmüyor ne yapabilirim ?:(:(:(:(

Program arka planda kaldı şifre girmem lazım ama ok ekranı önde ve ok tuşuna basıyorum hiçbirşey olmuyor :confused:
Resimde ekledim.

6k9kcx3.jpg

slayerdie

Yeni üye
15 Ara 2007
5
0
etc.
meselede o şifre gireceğim yerin önünde ufak ekran açılı ok yazan yer o yüzden açamıyorum şifre girilen yer arka planda kalıyor önünde uyarı ekranı war :(

yeni şifre girin yazan uyarı ekranı ok denmiyor help deniyor ok basıyorum birşey olmuyor

717gzg8.jpg

Son düzenleme:

slayerdie

Yeni üye
15 Ara 2007
5
0
etc.
ya abi hiçbir işlem yapamıyorum programı açıyorum uyarı ekranı çıkıyor ok demem lazım basıyorum birşey olmuyor programı aktif edemediğim için silemiyorumda böyle kaldı.:(

jimomearikuta

Yeni üye
3 Eyl 2007
2
0
folder lock hata

bende ki problemde arkadaşınkine benziyor.programı açınca şifre yazmak istediğinde program otomatik olarak simgeyi sağ alta alıyor.sağ alttaki imgeden açmak isteyince simge kayboluyor.program full.hiçbir şekilde uninstal olmuyor.acl yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.