Format atarken hata veriyor.Yardım edermisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

avukat_07

Yeni üye
1 Mar 2008
5
0
Nec marka dizüstü kullanıyorum.XP format atmak istedim iki çeşit hata verdi:
Dosya pcmcia.sys beklenmeyen bir hataya <32768> neden oldu satır 5897 konumu d:/.
ve diğeri:
Dosya / i386 / ntkrnlmp.exe yüklenemedi hata kodu 7

Şeklinde hata verdi. Modemim takılıydı hatanın bundan kaynaklanacağını düşündüm. Modemimi çıkarsamda değişen birşey olmadı. Bilgisayardan çok iyi anlamıyorum. Format atmam için ne gerekir.Acaba cd'de mi problem var yada orjinal değil diyemi? Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.