Format Atmanın Yararları Ve Zararları //TheKar1zma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sakeras

Yeni üye
29 Nis 2014
9
0
Bilgi için teşekkürler format atım sebebi genellikle virüs ve windows hatalarından dolayıdır. Fakat virüsleri gerekli scan programları ile windows hatalarını da system optimize araçları ile giderilebilir bu yüzden format atmaya gerek yok hd nizi bitirmeyin...

TheTatar26

Üye
9 Nis 2016
94
0
Komutanım bilgisayarımı 5 yıldır kullanıyorum render laptop :) 1 kere bile format atmadım :) Her gün içli dışlı temizliğini yaparım :)

pepise

Yeni üye
18 Nis 2012
17
0
en iyisi kali ile formatlayıp windows yüklemek sonuçta 1 ve 0 larla doldurup 0 haline getiriyor diski

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.