Format attıktan sonra.Yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gerçekno

Yeni üye
13 Şub 2008
1
0
benim pc windows xp professional versiyon 2002 service pack 2

ama ben pc aldığımda pack 1 di.
Bir yere format attırdım onlar pack 2 yapmış
ben de pack 1 in cd si var.Formattan sonra nasıl yapabilirim.Pack 1 ile pack 2 arasında ki fark nedir?

ben format atmak istiyorum ama pc ye ait cd pack 1 i yükler nasıl olcak?

mrproblem

Katılımcı Üye
25 Kas 2007
375
3
gezici
Sendeki Windows XP SP1 cd si anlaşılan ve bu CD boot edilebilir bir CD muhtemel. CD yi oyup bilgisayarını çalıştırdığında zaten windows setup çıkacaktır ve daha sonra da oradan formatını da atabilirsin. Ama SP2 li XP daha iyidir güvenlik yamaları SP1 e nazaran çok daha fazladır bunun yanında bazı programlar SP2 li windows ister. SP1 e dönmeni tavsiye etmem ama illa döneceğim diyorsan tak SP1 CD ni çalıştır bilgisayarı sonra ekranda yazanları takip et yaparsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.