Windows format dosyası setup çalışmıyor

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
915
5
selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz keyifler nasıl iyimi ben bugün bilgisayarcıya gittim flash bellekde format dosyasını yüklettim ama setupu çalışmadı nasıl yapabiliriz setupu nasıl çalıştırabiliriz arkadaşlar teamdan bakacak arkadaş varmı acaba

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
setup calismaz bilmiyormusun ? calisir amma sonraki addimlarin birinde hata verir ancak bilgisayar baslayarken format menyusun acarak mesela f12 ve ya f2 tusuyla onda sonra si ise usb ni secerek yapa blirsin format islemin
sanal makinede ise mesela windowsdursa sanal makinede windows yukleme aninda yolu usb ni goster dvd ise dvd ni goster

Son düzenleme:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara
Merhabalar,

USB'yi bilgisayarınıza takın ve bilgisayarı yeniden başlat'a tıklayın ve devamlı F9 tuşuna basınız. Sizlere bilgisayarı nasıl açmak istediğinizi soracak USB belleğinizi seçeceksiniz ve oradan format işlemlerini yapacaksınız.

CrownGuard

Yeni üye
24 Mar 2019
32
0
Mardin .
kardeşim tahminimce yazmışlar rufus ile bir şey yapmana gerek yok usb tak pc başlat olmadı boot menüdenn kur bu tarz şeyleri kendin yapmanı öneririm mümkün olduğunca bilgisayarcııya gitme .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.