Windows Format esnasında mause çalışmıyor

yeterki784

Üye
14 Ocak 2018
106
14
Fethiye
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar casper all in one serisine win7 format atmaya kalktığımda fare mouse algılamıyor nasıl çözeriz yardımm

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
yeterki784
aio için harici klavye fare takabilirsin, yada orjinal cd recovery varsa onunla atabilirsin, büyük ihtimal driver sorunu , usb tanımıyor, yeni modellerde ps2 portu yok biliyorum, usb driverli windows 7 atarsan sorunun .çözülür ve biostan usb ayarlarını enabled yap, disabled varsa format atarken flash bellek ile atmanı öneririm ben flash bellekle atıyorum

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Format sırasında mouse'yi çıkartıp başka bir porta takmayı deneyebilirsiniz. Ek olarak format işlemini klavye tamamlayabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.