Format Için Acil Yardım (lütfen Bakın)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bryant92

Üye
23 Mar 2008
102
0
arkadaşlar sitede nasıl format atılır topiğinde advanced bıos features ten fırst boot device yi tıklayın demişler ama ben pc de advanced bıos features e tıkladığım zaman böle bi yazı çıkmıyo hangısıne tıklamam gerek lütfen yardım..

cagritr

Üye
26 Haz 2007
94
2
internet city
tam olarak şunu yap

pc yi açarken bios a gir oradan boot ayarlarını bul "" first boot device "" yi aç ve kullandığın Cd room u seç ..

Bu kadar ..

ve Xp kurulum cd sini takıp resetle pc açılırken sürekli F5 e bas . cd ye bağlanırsın.

bryant92

Üye
23 Mar 2008
102
0
ben şunu anlamadım...

advaced bıos features e gırdıkten sonra böle yazılar çıkıyo..

boot seguenceye tıklıorum ve.

karşıma böle bişey gelyo cd rom u seçtim sonra yeniden başlattım bilgisayarı ve xp cd sini taktım ama cd yi yüklemedi... neden olabilir. cd yi başka pc de denedim bozuk falan deildi.. ayrıca benim cd room da bozuk değil yardım lütfen

Son düzenleme:

aslansemir35

Katılımcı Üye
25 Tem 2008
381
3
hatay
arkasdşım bios ayarlarından cd rom u seçtin ya 10 bas ve kaydet sonra bi r daha restart olduğunda f1 f9 şikisine bas o zaman cd den başalatılır ve yükleme başlar okay

comodore

Uzman üye
6 Mar 2007
1,660
9
Kayıp Kent
hiçbiri olmassa eğer elindeki windows cd'si senin pc ne uyumlu olmayabilir ben kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum
bu sorun genelde toplama pclerde değilde markalı pc lerde oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.