format sonrası sorun bi yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delon34

Yeni üye
9 Haz 2008
9
0
arkdaslar format sonrasında aygıt yöneticisinde yanında soru işareti olan 4 program çıktı bunlar
ethernet denetleyicisi
PCI basit işletişim denetleyicisi
PCI bellek denetleyicisi
SM Bus denetleyicisi

bunları nereden ve nasıl bulacağımı konusunda acil yardımlarınızı bekliyorum driverlarını arrıyorum

tigerhalil

Yeni üye
16 Mar 2008
3
0
kardeşimm pc nin yanında gelen bazı cd ler olacaktır onlarda driver olarak adlandırılır o drivelri bilgisayara okutacaksın geçicek....+++

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
pc driver ları ßaşka ne olcak ki ya $u xp yi yaparken ßütün driver ları niye içine koymamışlarki sanki ßoşu ßoşuna milleti uqraştırıyolar :)

wanted065

Katılımcı Üye
7 Eki 2007
282
2
Arkadasım Format Atmıssın İşaretlerin çıkması Gerekliydiki senin Bunları Öğrenebilmen için Her PCde ethernet tanımaz Ve gormz Buda Baska Açıdan...Cdler elinde yoksa kısa yolunu soluyorum...anakarttan kuramadıklarını bul biliyorsan üzerlerinde marka ve cip noları vardır internetten arat donvlad et kur ki bunları tek tek yaparsan sonuc kacınılmaz aman kim orasacak dersende en yakın amirciye gotur 10 dakikasını almaz ve yedeklerini alır orenmişte olursun...kolay gelsin...

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
ethernet denetleyicisi --> anakartın cd sinden
PCI basit işletişim denetleyicisi --> warsa işlemci cdsinden
PCI bellek denetleyicisi --> işlemci cdsi gene
SM Bus denetleyicisi --> intelin sıcaklık ayarlayan programı işlemci modeline göre gir sitesinden indir problem kalmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.