format

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
s.a. Arkadaşlar biraz önce bilgisayara bilmediğim bir program yükledim. Bu program harddiskteki C bölümünü tamamen biçimlendirdi. Format atmaya kalktığım zaman c ve d bölümlerinin her ikisinede yükleme yapamıyorum. Harddiski tamamen biçimlendirmeden tekrar nasıl format atabilirim?

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
arkadaşlar Cyi seçtiğim zaman:windows yükleme ölçütlerini karşılayan bir sistem birimi bulamıyor, Dyi seçtiğim zaman ise windows bu sabit disk alanına yüklenemez windows NTFS olarak biçimlendirilen bir bölüme yüklenmelidir. Şeklinde iki hava aliyorum alanına

medcezir58

Katılımcı Üye
21 Tem 2008
262
0
bilgisayarıma sağ tıkla yonet disk yonetimi bide burdan dene buradan belki yapabilirsin buda olmazsa baska pcde bir dene biçimlendirmeyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.