Formattan Sonra D:/ sürücüsündeki resimler açılmıyorrr..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erhan_cp

Yeni üye
14 Tem 2006
27
0
bilgisayara format atmadan önce c: deki resimlerimi d: ye atmıstım ancak atmadan önceki halinde sanırım dosyayı şifrelemisim. artık d: deki o klasöre girdiğimde resimler önizleme yapılmıyor kopyalanmıyor acılmıyor hiç bir program açmıyor. kb özellikleri falan görünüyor ancak açılmıyor hiç. resimler çok değerli bir yardımcı olun arkadaşlar. daha öncede araştırdım şu yolu denedim ancak olmadı.

,makinayı güvenli modda çalıştırın yönetici olarak oturum açın, klasörü sağtıklayın ve özellikler seçeneğini tıklayın buradan güvenlik sekmesine geçmesine geçin ve gelişmiş butonuna basın burdan ekle yi tıklayıp tekrar gelişmiş diyoruz ve şimdi bul butonuna basalım ve aşağıda gelen listeden Administrator ve Administrators ları seçin ve ekleye basın sonra Tamam ve Sonra tüm tic leri kaldırıp tekrar tamama basın sonra Sahibi sekmesine geçip burdaki listede Administrator ve Administrators ler varmı diye bakın ve varsa altta Nesnelerin ve alt klasörlerin kapsayıcıların sahipliğini değiştir seçeneğini seçiyoruz ve tamam diyip kapatıyoruz...

işe yaramadı bu yol. :( klasör yeşil renk olmus açılsada resimler açılmıyor

bi yardımcı olun arkadaşlar..

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Şifre koyduysan hangı Program ıle sıfreledıgın onemlı onu terar yukle sıfre gır duzelır .Ama dersenkı yok ben sıfre felan koymadım formattan once saglamdı sadece tasıdım ama acılmıyor ozmn ona yapılacak bır cozum yok .

4 Ocak 2008
96
0
format atmadan önce kısayol olarak copy yapmıssın forumda olduğundan eminim buna göre programlar var silinen bütün dosyalarını kurtara bilirsin birde onları dene ;)

AntiTTOM

Katılımcı Üye
21 Tem 2007
649
6
C:\WINDOWS\system32
Şifre koyduysan hangı Program ıle sıfreledıgın onemlı onu terar yukle sıfre gır duzelır .Ama dersenkı yok ben sıfre felan koymadım formattan once saglamdı sadece tasıdım ama acılmıyor ozmn ona yapılacak bır cozum yok .

Arkdaşımızında dediği gibi sen kısayol olup olmadıklarına bak eğer kısayol yapmışşan bir bardak soğuk su iç başka çözümü yoktur üzgünüm :(:(

erhan_cp

Yeni üye
14 Tem 2006
27
0
kısayol falan değil. windowsta veri şifreleme yöntemi kullanmışım windows bi kod atıyormuş ve yeni windows kurarken bu ayarı değiştirmemişi yani kodlu kalmış ve artık açılmıyor.

***veriyi korumak için içeriği şifrele , kutusunu siz siz olun işaretlemeyin..
resimfk3.th.jpg

** şöyle bi görüntü var isimler yeşil boyutları yazıyor ancak önizleme yok... kısayol falan yapmadım taşıdım tamamen...

res2wd6.th.jpg

FoRBiDDeNPaRaDise

Yeni üye
26 Ağu 2008
25
0
Tmm sen SaLT okunur yapmıssın aynısı bendede olmustu!! ne oldu biliyo musun ?:
resimleri silip bisoğuk su içtin salt okunur u kaldırmak için bayaa arama yaptım olmadı yine sor belkibi care vardır ama sanmam SaLT okunur yapmıssın !! kesin malesef benım bildiği bi çözümü yok! bilgiisi olan arkadaslarvarsa yardım! :D

İşlimleri yeşil olmus kesin %1000 salt okunur !! !! çaresini bilennn?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.