Oyun Fortnite Sebepsiz Ban

ahmetcinaralhan

Yeni üye
20 Nis 2019
2
0
Ba3zEG.png

Uzun süredir Fortnite oynuyorum. Bugün bir maça girdim. Otobüsten atladıktan bir süre sonra bu hatayı aldım. Devam et tuşuna basıp bir daha maça girdim. Aynı şey yine oldu. Otobüsten atladıktan bir süre sonra bu hatayı aldım. VPN kullanmıyorum. Proxy kullanmıyorum. Hile yapmadım. Format attım, hardware volume id değiştirdim, mac-ip adresimi değiştirdim, olmadı. Banın bilgisayarıma atılmış olduğunu düşünüyorum. İnternetteki bütün şeyleri denedim ama sonuç hala aynı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Ghost Killer

Yaşayan Forum Efsanesi
13 Ocak 2019
11,239
7,725
Dostum ban atıldıysa sadece ban süresi bitince geçebilirsin. Belliki haksızlıkla ban yemişsin bunu ekran görüntüsü ve lazım olan tüm kanıtlarıyla epic games'e mail yolula aktar. Seninlen iletişime geçmeleri lazım.

MrZsasZ

Katılımcı Üye
17 May 2018
269
0
İstanbul
epic games in sana yanıt vermesini istiyorsan aynı mail adresi ile 2 kere at ayrıca contect us ile gönder doğru yazdım inş. 2 kere yollarsan oto mesaj gelir 1 gün sonra vs. epic gamesde çalışan biri sana ismi ile birlikte tekrar mail atar ve gereken şeyleri söyler onları atarsan banın açılır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.