forum açma yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyperHacker

Katılımcı Üye
19 Ağu 2007
517
2
samsun
forum kurulumunda bir sorunum var resim dede gözüktügü gibi yazılabilir degil diyor bunları yazıla billir nasıl yapabilirim

adszsx8.png

şimdiden teşekkürler

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
sitene herhangibir ftp programı ile bağlan yzılamayan dediği klasör veya dosyaya chmod değeriyle yazmaya açık hale getir 777 hepsini açar .. sora geri kapatırsın saygılar ...

bymumi10

Üye
16 Eyl 2006
186
3
Rize
peki bunu nasıl yapacagım ( chmod ) biraz bilgi verirsen çok sevinirim şimdiden teşekkürler

mesela cute ftp programıyla hostuna bağlnacaksın kardeşim.. yanii sitenin dosyalarının bulunduğu yere.. bunun için Internet Explorer u da kullabilirsin.. sonra yazılma izni olmayan dosyaların özelliklerinden chmod değerleri yani kulanıcı erişim izinlerini ayarlayacaksın ..tüm izinleri açmak için hepsini şaretleyeceksin mesela benim hostumda Internet Explorer la senin için açtım görüntü şu

28vbyo6.jpg

orda işaretlenmemiş yerleri işaretlersen tüm izinleri açmış olursun ..rica ederim selametle

MatraxCyber

Yeni üye
19 Tem 2008
33
0
CuteFTP Pro indirerek yapabilirsin .

Yok ben o kadar iyi değilim ftpde diyorsan

CoreFtp programıylada bunu halledebilirsin ki aşağıda verdim linkini ;)

CoreFTP Download :

https://tik.lat/bL9GZ

Dosya temizdir,bizzat resmi sitesinden aldım .

CHMOD'u nasıl yapıcam diyorsan,

-Önce programı kur
-Başlangıçta senden ftp bilgilerini isteyecek uygun şekilde doldur ve ftpye gir
-Daha sonra yazılabilir olmayan dosyaları ftp içinde bul
-Ardından dosyaya ( Örnek vermek gerekiyorsa config.php ) sağ tıkla en altdaki seçeneğe tıkla
-Karşına numara gelecek ( Ki büyük ihtimal 755 veya 644'tür )
-Bu numarayı sil ve yerine 777 yaz
-Tamam de

Not : Bu işlemi yazılabilir olmayan bütün dosyalara uygula ( İnstall işlemi bittikten sonra modları tekrar eski haline getirmeyi unutma,modları bi köşeye not al ;) )

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.