Forum değişmiş

Br4veTurK

Üye
26 Kas 2020
184
11
Tokyo
üstlerim ve devrelerim foruma uzun süredir girmiyordum, forumun bu kadar değişebileceğini hiç tahmin etmezdim, değişikliklerden memnun kalmadım, açıkcası çok kötü olmuş arayüz olarak, kusura bakmayın ama yine de emeği geçenlerin eline sağlık.

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
18
Belirsiz!
üstlerim ve devrelerim forma uzun süredir girmiyordum, formun bu kadar değişebileceğini hiç tahmin etmezdim, değişikliklerden memnun kalmadım, açıkcası çok kötü olmuş arayüz olarak, kusura bakmayın ama yine de emeği geçenlerin eline sağlık.
Söyledikleriniz Kelimeler Hakaret Yerine Geçer Kurallara Uymanızı Tafsiye Ederim.
THT Formunda Bir Sorun Olduğunu Düşünmüyorum Benim Düşüncem.
Bir Hafta Forumlarda Gezinirseniz Size'de Güzel Gelecektir.
-
İYİ FORUMLAR. İYİ NÖBETLER.

darkswan

Katılımcı Üye
19 Haz 2021
254
139
KARS
üstlerim ve devrelerim foruma uzun süredir girmiyordum, forumun bu kadar değişebileceğini hiç tahmin etmezdim, değişikliklerden memnun kalmadım, açıkcası çok kötü olmuş arayüz olarak, kusura bakmayın ama yine de emeği geçenlerin eline sağlık.
çok eski sayılmazsınız aslında görünüm olarak mı değişmiş kişiler mi peki

Son düzenleme:

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
71
24
Bençe yeni şema daha iyi olmuş. Eskiden çok sade ve gereksizdi. Şuan daha renkli ve güzel gözüküyor

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
Hoşgeldin tekrar.
Eski temaya nazaran konuşuyorum bu temanın görüntüsünden çok işlevselliği hoşuma daha çok gitti biraz takıl alışırsın ztn.

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,793
1,330
Forumumuz günümüz teknolojisine ayak uydurup daha şık ve daha modern olan XENFERO temasına geçmiş bulunmaktadır kötü bulmanızdaki sebep daha alışamadığınızdan olabilir umarım en yakın sürede foruma ayak uydurursunuz aklınıza takılan yerleri misyonumuza uygun olarak tht yardım merkezinde dile getirebilir ve aklınızdaki sorulara çözüm getirebilirsiniz iyi forumlar dilerim sevgi ve sağlıcakla kalın ...

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
Söyledikleriniz Kelimeler Hakaret Yerine Geçer Kurallara Uymanızı Tafsiye Ederim.
-
Knk kusura bakma ama daha düzgün yazamıyorsun milleti eleştiriyorsun. ben foruma yeni katıldım açıkcası o görünüm hakkında yorum yapamacağım. Adam kendi görüşünü yazmış neden o kadar kızdın ki.

Tafsiye değil --> Tavsiye

Form değil --> Forum

ıcmılızaY

Katılımcı Üye
28 Tem 2021
426
270
18
Belirsiz!
Knk kusura bakma ama daha düzgün yazamıyorsun milleti eleştiriyorsun. ben foruma yeni katıldım açıkcası o görünüm hakkında yorum yapamacağım. Adam kendi görüşünü yazmış neden o kadar kızdın ki.

Tafsiye değil --> Tavsiye

Form değil --> Forum
Kendi Fikrine Düşüncesine Sonsuz Saygım Var. Fakat Dağa Kibar Bir Şekilde Anlatabilirdi. Fikrini Sunabilirdi. Biraz Kaba Şekilde Söylediği İçin Hakaret Edercesine Geldi Bana.

Br4veTurK

Üye
26 Kas 2020
184
11
Tokyo
-
arkadaşlar sana gereken cevabı vermişler, ben hakaret değil fikrimi söyledim.

Hoşgeldin tekrar.
Eski temaya nazaran konuşuyorum bu temanın görüntüsünden çok işlevselliği hoşuma daha çok gitti biraz takıl alışırsın ztn.
teşekkür ederim dostum(y)

çok eski sayılmazsınız aslında görünüm olarak mı değişmiş kişiler mi peki
görünüm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.