⭐ Forum Genel Sohbet ⭐

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,381
1,976
Dinlenmede.
Cevap: bir kaç sene sonra tekrardan merhaba :)

Birkaç sene geć kalan seni bugünün senesinde selamlıyor ve bugün itibari ile hos geldin diyerek iy forumlar diliyorum.

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
bu espri çok mu kötü olacak
bir adam varmış digeri yokmuş.
kusura bakmayın aklıma espri gelmedi yoksa ben tam bir şakamatiğim. ;)

Ucancay

Yeni üye
17 Mar 2021
19
6
Cevap: Forum Genel Sohbet

Aranızda kitap okumayı seven hayatını koyduğu planlara göre aşama aşama yaşayan başarılı kişiler var mı ? bunun taktiği nedir gerçekten boşa yaşıyorum birisi açıklasın
Kitap okunmayı sevip hayatı gelişi güzel yaşayacaksın(yaşamaya çalışacaksın) sevdiğin tarz kitaplarla başla ve şunu unutma " beyni kitap okumaya alıştırmak, parmakları piyanoya alıştırmaktan daha zordur "

vatansevdalısı12

Katılımcı Üye
17 Tem 2021
310
115
bir şey sorcam diyelimki ben anka time katılcam nereden başvuracağım ya da aranan şartlar nelerdir söylerseniz bu garibana yardım etmiş olursunuz
Şimdiden teşekkürler. :)

YolunYolcusu

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
330
152
Ben heykırım dos la youtubeyi , instagramı , googleyi falan çökerttim. bağlantı kurulamıyor bile diyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.