⭐ Forum Genel Sohbet ⭐

CA$H

Yeni üye
27 Eki 2022
43
17
Cevap: Forum Genel Sohbet

Aranızda kitap okumayı seven hayatını koyduğu planlara göre aşama aşama yaşayan başarılı kişiler var mı ? bunun taktiği nedir gerçekten boşa yaşıyorum birisi açıklasın
Ben deniyorum ama olmuyo birilerinin ne amaci varsa gelip gelip duzenimi bozuyo

26 Eki 2022
66
14
Azərbaycan
Ben deniyorum ama olmuyo birilerinin ne amaci varsa gelip gelip duzenimi bozuyo
Salam Aleykum. İlk önce Kendine kökenli bir hedef belirle kardeşim. Mesela okullar açtıracaksın, Fakirlere yardım edeceksin. Bu senin kendi kararın ama büyük bir hedef olmalı. Her ne olursa olsun hedefinden sapma. Her zorlukta daha da ileriye gitmeyi düşün . Bu sana yardımcı olacaktır.

Erenalp207

Yeni üye
27 Kas 2021
40
3
Bu İsrail ürünleri almayın diyenleri bir ben saçma bulmuyorum değil mi sonuçta fabrika toptancıya toptancı markete market halka iki üç kişi almicak diye koca sistemin etkilenecegini sanmıyorum öyle yaziyim dedim

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,935
5,789
[C*]
Bu İsrail ürünleri almayın diyenleri bir ben saçma bulmuyorum değil mi sonuçta fabrika toptancıya toptancı markete market halka iki üç kişi almicak diye koca sistemin etkilenecegini sanmıyorum öyle yaziyim dedim
Ticaret arz-talep meselesidir. Şuana kadar ithal edilmiş ürünlerin fiyatı bir şekilde toptancı veya marketler tarafından ödenmiş olabilir. Lakin bundan sonra talebin düşmesi fiyatlar dahil birçok şeyi etkiler. Elbette 2-3 kişinin bu davranışta bulunması birşey değiştirmez ama bu bilinçle hareket edilmesi durumunda işe yarar bir yöntemdir. Ama İsrail'i kınayıp aldığı ürünlere, yaptığı eylemlere dikkat etmeyenin de kendisinden şüphe ederim.

Erenalp207

Yeni üye
27 Kas 2021
40
3
Ticaret arz-talep meselesidir. Şuana kadar ithal edilmiş ürünlerin fiyatı bir şekilde toptancı veya marketler tarafından ödenmiş olabilir. Lakin bundan sonra talebin düşmesi fiyatlar dahil birçok şeyi etkiler. Elbette 2-3 kişinin bu davranışta bulunması birşey değiştirmez ama bu bilinçle hareket edilmesi durumunda işe yarar bir yöntemdir. Ama İsrail'i kınayıp aldığı ürünlere, yaptığı eylemlere dikkat etmeyenin de kendisinden şüphe ederim.
Haklısınız hocam İsrail'in yaptığını hiç bir şekilde açıklanamaz savaş suçudur insanlık dramıdır fakat aldığımız ürünler konusunda yıllardır aldığımız sabit ürünlerde içerisinde bir anda savaş yüzünden bunları değiştirmek biraz güç biliyorsunuz alışkanlıklar kolay kolay geçmiyor malboro touch blue içiyorum nasıl değiştireyim şimdi 🥲

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.