Forum hakkında Bazı önerilerim var

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost
Merhaba Forum hakkında 3 - 4 tane öneride bulunmak istiyorum :)

1 : Forumda istenilen saate konu açmak (Örnek vermek gerekirse Konuyu Açma saati belirlemek İşte bu konu 18.00da herkese Açık hale gelsin gibi birşey olabilirse güzel olabilir )
2 : Bütün konular moderatör onayından geçmesi gibi ( örnek ben bir konu açıyorum bu konu moderator tarafından onaylanınca açılsın THT gövde gösterisi kategorisindeki mantık bence thtde moderator sayısı yeterli bunun için)
3 : Paylaşılan linklere VT eklenme zorunluluğu ( yönlendirme var ama VT paylaşılırsa dahada güvenli olabilir. )
4 : Çok nadir olsada VIP çekilişleri tarzı birşey olursa güzel olabilir.

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
480
6
1- Madde için özel eklenti lazım, daha önce herhangi bir forumda buna rastlanmadım.

2- Bir kaç kategori de dediğiniz gibi moderatör onaylı konu açılmakta, herhangi özel bir durumda profil mesajı, konu açma ve yorum yapma moderatör onayına geçiliyor şuan moderatör onayına geçilmesi için herhangi bir neden yok.

3- Program konuları vs vt zorunluluğu mevcut, moderatör herhangi bir programda sorun hissederlerse gerekli birimlere incelenmesi için bilgi veriyorlar.

4- Bazı üyeler ve yapılan etkinlik yarışmalarda vip üyelikten fazlası ile ödüllü konular açılmakta.

İYİ FORUMLAR DİLERİM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.