Forum hakkında kategorisine gereksiz konu açanlar ceza alacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Forumda yüzlerce kategori olmasına rağmen, forum hakkında kategorisine forumla ilgisi olmayan konular açan arkadaşlarımız var.

Ne kadar uyarsakta maalesef söz dinlenmiyor.

Forum hakkında kategorisinin amacı nedir?

Forum ile ilgili konulardır.

Yönetim forum geneliyle ilgili bir duyuru yapabilir veya üyeler üyelikleriyle ilgili bir sıkıntı yaşar, yönetim ile ilgili bir konu olur, forum ile ilgili birşey sorabilirsiniz. Ama yüzlerce kategori olmasına rağmen bana hack öğretin, şu programın seriali lazım gibi konular açılıyor, kategoriye atadığımız moderatör arkadaşlarda sağolsunlar pek ilgilenemiyorlar bu kategoriyle. Ben admin halimle girip bu tür konuları kilitliyorum, konuyuda silmiyorum ki konuyu açan kişi bunun yanlış olduğunu anlasın ama maalesef kimsenin pek umrunda değil bu konu.

Bundan sonra forum hakkında kategorisine gereksiz konu açan üyelerin üyelikleri 3 gün banlanacaktır, bizzat ben takip edeceğim bu işi.

Sevgiler.

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,744
1,502
Bu bölümde lüzumsuz post gönderenler, sözlü uyarı olmaksızın direkt ceza sistemi kullanılarak uyarı puanı alacaktır. Tekrarında 3 gün uzaklaştırılırsınız.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.