Forum hakkında öneri

Rewan

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
1,911
1,434
Biliyorsunuz ki forumda vip üyelik mevcut ama yeni gelen bir üye vip nasıl alınır nerden alınır vesayre onu anlayamaz çünki vip ile ilgili kolay bir kategori yok direk forum hakkında kısmında bir konu var yeni bir üye nerden bilsin orda vip üyelik konusu var benim fikrim forumda menü kısmında vip üyelik butonu olmasıdır hem daha basit hemde daha göz önünde bulunur

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,113
348
Biliyorsunuz ki forumda vip üyelik mevcut ama yeni gelen bir üye vip nasıl alınır nerden alınır vesayre onu anlayamaz çünki vip ile ilgili kolay bir kategori yok direk forum hakkında kısmında bir konu var yeni bir üye nerden bilsin orda vip üyelik konusu var benim fikrim forumda menü kısmında vip üyelik butonu olmasıdır hem daha basit hemde daha göz önünde bulunur
selamlar
Forumda bulunan VİP sistemi satın alındığında öyle aman aman özellikler ve yetkiler kazandırmıyor ki bence burada ki amaç bu işi ticari işe dökmek değil forumda vip satın almak isteyenlerin asıl amacı forum gelir giderlerinin karşılanmasında fayda sağlamak diğer forum veya websiteleri gibi işte vip sistemi alın şu özelliklere sahip olun gibi reklamlar forumun kalitesinin düşüreceğini düşünüyorum zaten bir özellik istendiğin de vip üye olmanız gereklidir diye uyarı yapılıyor (kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum gibi konularda) tabi ki bu benim düşüncem :)

Rewan

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
1,911
1,434
Forumda bulunan VİP sistemi satın alındığında öyle aman aman özellikler ve yetkiler kazandırmıyor ki bence burada ki amaç bu işi ticari işe dökmek değil forumda vip satın almak isteyenlerin asıl amacı forum gelir giderlerinin karşılanmasında fayda sağlamak diğer forum veya websiteleri gibi işte vip sistemi alın şu özelliklere sahip olun gibi reklamlar forumun kalitesinin düşüreceğini düşünüyorum zaten bir özellik istendiğin de vip üye olmanız gereklidir diye uyarı yapılıyor (kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum gibi konularda) tabi ki bu benim düşüncem :)
Bu forumda yeteri kadar vip üyelik aldım yönetimde oldum neyin ne olduğunu biliyorum lakin demek istediğim bu değil sadece daha basit bir buton ile vip alma konusuna yönlendirme yapılabilir ana sayfada bir buton navigasyon butonu yada menü de bir buton hiç fena olmaz

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,001
Dinlenmede.
selamlar

Sonunu iyi tamamladın yani 2023 yılına olay olurduk.

Birgiler burada VİP direktörü tarafından veya VİP üye yönetimi tarafından aktarilmiyor.

Genel bir sorun tespiti burada her üye tarafından giderilerebiliyor.

THT kuruluşunda Kâr gütme amaçlı topluluk kurulmadı. Yani VIP ile ilgi konular bu kadar.

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,474
841
Şey aslında VIP üyelik çok satmazda şöyle bir fikir geldi aklıma THT hem bugbounty turnuvaları düzenlese hemde e-spor'da yayıncıları ile maddi destek sağlayabilir.

forumculuk bitiyor artık büyük çaplı bir değişime girmesi gerek.

misal Turk siber danışmanlık şirketi kurabilirler.

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Sonunu iyi tamamladın yani 2023 yılına olay olurduk.

Birgiler burada VİP direktörü tarafından veya VİP üye yönetimi tarafından aktarilmiyor.

Genel bir sorun tespiti burada her üye tarafından giderilerebiliyor.

THT kuruluşunda Kâr gütme amaçlı topluluk kurulmadı. Yani VIP ile ilgi konular bu kadar.
Sen bu sitede mi yatıp kalkıyorsun abi :/

htmlbody

Üye
19 Mar 2017
93
13
nereye
Şey aslında VIP üyelik çok satmazda şöyle bir fikir geldi aklıma THT hem bugbounty turnuvaları düzenlese hemde e-spor'da yayıncıları ile maddi destek sağlayabilir.

forumculuk bitiyor artık büyük çaplı bir değişime girmesi gerek.

misal Turk siber danışmanlık şirketi kurabilirler.
Forumculuk bittiği yok insanların yoğunluğu işi gücü olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.