Forum hakkında özeleştiri yapılıyor mu?

thecybrap

Üye
14 Tem 2021
67
16
32
Moderatörler, co-adminler ve adminler forum hakkında öz eleştiri yapıyor mu? (forumun gidişatı hagkında)

EDİT:
FORUMDA Kİ BAZI SORUNLAR?
1-) Forumdaki üyeler bilgi sahibi olmadığı konularda yanlış veya doğru olmayan yanıtlar veriyorlar. Ve daha da ilginci forum moderatörleri ve adminleri uyarı vs vs atmıyor bu şahıslara aksine bu tür yanlış yanıt verenleri uyaran şahıslara uyarı atıyor. (Az önce böyle komik bir uyarı aldım.:ROFLMAO::ROFLMAO:)

2-) Moderatörlerin bilgisiz oluşu.( Uzun zamandır forumu gözlemliyorum ve farkettim ki moderatörler bayağı bilgisiz. )

3-) Yardım merkezinde açılan gereksiz konular.

4-) Admin veya adminlerin az aktif olması. Forum adeta moderatörlere teslim edilmiş gibi.

Ve daha nice sorunlar...

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,373
113
3301/1.1.ano
forumda aktifliğin düşme sebebinin forum yazılımının güncellemesi sürecinde forumun kullanıcılara kapalı olması olduğunu düşünüyorum bu sırada birçok kişi kendine yararlanacak başka yerler bulmuştur eminim ki tabi çöküş derken bahsettiğin şey bu ise

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
61
1-) Bilgi sahibi olmadığı konulara cevap yazıp yanlış yönlendirmeleri olayına tamamen katılıyorum.

2-) Hocam hep derim bilgili olup daha iyisini yapabileceğine inananlar buyursun başvurup moderatör olsunlar :). Dışarıdan bakıldığı gibi değil emin ol vaktinin çoğunu burada geçirmek zor iş ki her konuda da bilgi sahibi olmak zor :).

3-) Yardım merkezinde gereksiz konu olmaz hocam adı üstü yardım merkezi. Yardım amaçlı her konu açılabilir ki kurallara uyulmadığı taktirde kaldırılıyor konular.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
88
22
Her dönemde böyle konular açılıyor. Zamanında bizzat ben de böyle konu açmıştım. Ama cevabı belli, artık insanlar forumlardan istediği verimi elde edemiyor. Forumculuk diye bir şey kalmadı. Tht'nin eski aktif kitlesi artık reel hayatıyla uğraşmaktan foruma zaman ayıramıyor ve çoğu bıraktı. Burada paylaşılan bir çok konu daha önceden başka platformlardan paylaşılmış ya da tht de paylaşılmız. Google deryadeniz bir bilgiye sahip. Artık teknolojide yeni bilgi çok nadir ortaya çıkıyor. Çıksa dahi millet forumlardan değil, daha pratik olan sosyal medyadan haberi oluyor. Anlayacağın bu aktiflik bile bir velinimet, tadını çıkarın derim.

thecybrap

Üye
14 Tem 2021
67
16
32
1-) Bilgi sahibi olmadığı konulara cevap yazıp yanlış yönlendirmeleri olayına tamamen katılıyorum.

2-) Hocam hep derim bilgili olup daha iyisini yapabileceğine inananlar buyursun başvurup moderatör olsunlar :). Dışarıdan bakıldığı gibi değil emin ol vaktinin çoğunu burada geçirmek zor iş ki her konuda da bilgi sahibi olmak zor :).

3-) Yardım merkezinde gereksiz konu olmaz hocam adı üstü yardım merkezi. Yardım amaçlı her konu açılabilir ki kurallara uyulmadığı taktirde kaldırılıyor konular.
Evet moderatörlük zor ama zor olması herkese moderatörlük yetkisi verilebilir anlamına gelmez. Hocam gereksiz konudan kastım aynı konudan aynı gün içinde 2-3 tane açılmış olması.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Moderatörler, co-adminler ve adminler forum hakkında öz eleştiri yapıyor mu? (forumun gidişatı hagkında)

EDİT:
FORUMDA Kİ BAZI SORUNLAR?
1-) Forumdaki üyeler bilgi sahibi olmadığı konularda yanlış veya doğru olmayan yanıtlar veriyorlar. Ve daha da ilginci forum moderatörleri ve adminleri uyarı vs vs atmıyor bu şahıslara aksine bu tür yanlış yanıt verenleri uyaran şahıslara uyarı atıyor. (Az önce böyle komik bir uyarı aldım.:ROFLMAO::ROFLMAO:)

2-) Moderatörlerin bilgisiz oluşu.( Uzun zamandır forumu gözlemliyorum ve farkettim ki moderatörler bayağı bilgisiz. )

3-) Yardım merkezinde açılan gereksiz konular.

4-) Admin veya adminlerin az aktif olması. Forum adeta moderatörlere teslim edilmiş gibi.

Ve daha nice sorunlar...
Merhaba. Öncelikle bu eleştiriniz için teşekkür ederim. Forumda admin grubu dahil tüm üst düzey yönetim eleştiriye açık olduğumuzu tekrar vurgulamak isterim.
Forumda zaman zaman aktiflik düşebilir fakat gecenin bu saatinde bu aktiflik pek düşük olduğunu göstermiyor.

lx1f876.png

Moderatör arkadaşlar forumun işleri ile ilgilenirler fakat bizde buradayız. Sizlerin daha iyi bir sanal ortamda olmanız için sessizce çalışmalar yapıyoruz. Bunu size nasıl kanıtlarım biliyorum ama sürekli bir çalışma içinde olduğumuzu bilin.

Yöneticiler belirli testlerden geçerek bu aşamalara geliyor. Direkt bilgisiz demek yanlış olur. Eğer bizim için yetersiz olur veya kendini geliştirmezse yollarımızı ayırırız.

Yardım merkezi için açılan konular bana sana saçma gelebilir fakat üye için gerekli olabilir. Fakat gerçekten genele göre saçma ise konu çöpe alınır.

Resimde bile aktif admin ve Co admin var hemde bu saatte

Son olarak yönetici sizi haksız yere uyarmışsa bana bildirebilirsiniz. İyi forumlar

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
50 üye açıksa en az 20 si yetkili. Görevleri gereği birbirinden alakasız yardım merkezi postu atıyorlar. Daha önce defalarca şikayette ve isyanda bulundum fakat olan bana oldu ne yaparsanız yapın THT'nin öldüğünü düşünüyorum. Konu çeşitliliği az, herkes rahatlıkla yönetime girebiliyor. Yönetim üyeleri ve ÜDY her konuda haklı zannediyor kendini, üyenin görüşünü dinledikleri çok nadir olaylar var. Hack formundan siber güvenliğe, 2016daki temadan bu temaya geçişler forumun cenazesi oldu. Bu saatten sonra eski canlılığı yakalayacağını sanmıyorum. Tema değişikliği modernliğe ayak uydurmak değildir! Forum kategorileri geliştirilsin, kullanılmayan kategoriler kapatılsın. Sosyal Medya'da reklam çıkılsın. Oyun hack konularına yer verilsin. Üyeler kolay kolay yönetime giremesin.

0x43

Yeni üye
15 Şub 2021
46
28
50 üye açıksa en az 20 si yetkili. Görevleri gereği birbirinden alakasız yardım merkezi postu atıyorlar. Daha önce defalarca şikayette ve isyanda bulundum fakat olan bana oldu ne yaparsanız yapın THT'nin öldüğünü düşünüyorum. Konu çeşitliliği az, herkes rahatlıkla yönetime girebiliyor. Yönetim üyeleri ve ÜDY her konuda haklı zannediyor kendini, üyenin görüşünü dinledikleri çok nadir olaylar var. Hack formundan siber güvenliğe, 2016daki temadan bu temaya geçişler forumun cenazesi oldu. Bu saatten sonra eski canlılığı yakalayacağını sanmıyorum. Tema değişikliği modernliğe ayak uydurmak değildir! Forum kategorileri geliştirilsin, kullanılmayan kategoriler kapatılsın. Sosyal Medya'da reklam çıkılsın. Oyun hack konularına yer verilsin. Üyeler kolay kolay yönetime giremesin.
Her dediğinizde haklısınız ama tema değişikliğinin altında çok farklı nedenler yatıyor zannımca

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,374
1,984
Dinlenmede.
Yannış Cevapları okuyamazsan ?
Doğru cevapları ve bilgiyi nasıl ayirt edeceksin ?

Fazla takılma akısına bırak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.