Çözüldü Forum içerisinde nasıl rütbe alınır?

Çözüm
şimdi yetkiler nasıl verilıyor yetki dediğim yeni üye falan nasıl veriliyor tam olarak
-RANK ATLAMA-
Yeni gelen üyelerimiz genelde bu hususta bilgi almak adına konu açmaktadırlar. Fark edildiği üzere forumumuzda askeri rütbeler kullanılmaktadır. Asteğmen rütbesinden, Yarbay rütbesine kadar olan rütbeler normal üyelerimize verilen ranklardır. Bu ranklar forumdaki mesaj sayınız ile doğru orantıda artmaktadır.
Mesaj sayısı ve Rank karşılığı aşağıdaki şekildedir.

Yeni Üye (0-50 Post)
astegmen.gif

Üye (51-250 Post)
tegmen.gif

Katılımcı Üye (251-1000 Post)...

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,326
4,809
şimdi yetkiler nasıl verilıyor yetki dediğim yeni üye falan nasıl veriliyor tam olarak
-RANK ATLAMA-
Yeni gelen üyelerimiz genelde bu hususta bilgi almak adına konu açmaktadırlar. Fark edildiği üzere forumumuzda askeri rütbeler kullanılmaktadır. Asteğmen rütbesinden, Yarbay rütbesine kadar olan rütbeler normal üyelerimize verilen ranklardır. Bu ranklar forumdaki mesaj sayınız ile doğru orantıda artmaktadır.

Yeni Üye (0-50 Post)
astegmen.gif

Üye (51-250 Post)
tegmen.gif

Katılımcı Üye (251-1000 Post)
usttegmen.gif

Uzman Üye (1001-2000 Post)
yuzbasi.gif

Kıdemli Üye (2001-5000 Post)
binbasi.gif

Kadim Üye (5001-6000 Post)
yarbay.gif

Adanmış Üye (6001-7499 Post)
adanmis.gif

Yaşayan Forum Efsanesi (7500+ Post)
yfe2.gif

Albay ve üzeri rütbeler yönetim üyelerine aittir.

Alıntıladığım konu: https://www.turkhackteam.org/konular/yeni-uyeler-icin-detayli-forum-rehberi-turkhackteam.2040275/

Çözüm
27 May 2023
188
44
-RANK ATLAMA-

Yeni Üye (0-50 Post)
astegmen.gif

Üye (51-250 Post)
tegmen.gif

usttegmen.gif

yuzbasi.gif

binbasi.gif

yarbay.gif

adanmis.gif

yfe2.gif

Alıntıladığım konu: https://www.turkhackteam.org/konular/yeni-uyeler-icin-detayli-forum-rehberi-turkhackteam.2040275/
sağolun
çözüm olarak işaretlenebilir mi? .d
İşaretliyim hemen

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,465
3,264
Ağ Kablolarında Geziyor
-RANK ATLAMA-

Yeni Üye (0-50 Post)
astegmen.gif

Üye (51-250 Post)
tegmen.gif

usttegmen.gif

yuzbasi.gif

binbasi.gif

yarbay.gif

adanmis.gif

yfe2.gif

+1
başka sorularınız olursa "Yeni Üyeler İçin Rehber" Konusuna göz atabilirsiniz. @LucaINC1337

bir time katılarak veyahut da yorum post sayına göre ASİSTAN arkadaşın dediği gibi.
Görmüşken buna da cevap vermek isterim, eğer ciddiysen bu söz tutumu çok yanlış, tartışmalar forumda konuların altında yorumlalara yansıtılmamalı.
2'nizde forumumuzun değerli ekiplerindensiniz, yardım ve yardımlaşma içerisinde olup, yeni gelen üyelere bi kardeş olarak örnek olmanız gerekmekte, konularda tartışmak değil, eğer ciddi değilse bile bunu lütfen konulara taşımayın , iyi forumlar..

deronn

Uzman üye
6 Şub 2023
1,084
546
Onun kalbi
+1
başka sorularınız olursa "Yeni Üyeler İçin Rehber" Konusuna göz atabilirsiniz. @LucaINC1337

Görmüşken buna da cevap vermek isterim, eğer ciddiysen bu söz tutumu çok yanlış, tartışmalar forumda konuların altında yorumlalara yansıtılmamalı.
2'nizde forumumuzun değerli ekiplerindensiniz, yardım ve yardımlaşma içerisinde olup, yeni gelen üyelere bi kardeş olarak örnek olmanız gerekmekte, konularda tartışmak değil, eğer ciddi değilse bile bunu lütfen konulara taşımayın , iyi forumlar..
yani ne dedim ki ben Asistan arkadaş dedim ona takıldınız heralde düzeltelim yanlış anlaşılmasın ozmn

27 May 2023
188
44
+1

Formda yeni olduğum için öyle bir kısım olduğunu bilmiyordum artık ordan bakarm sağolun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.