Forum konuları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prester

Üye
11 Eyl 2021
216
3
44
23
Bu hafta farkediyorum da en çok açılan konu insta hesabım çalındı kapandı yardım vs. Kimse öyle gerçek pentesting adına yada programlama adına birşey yapmıyor. ilerde ne olur sizce

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
10
833
Benim umrumda değil zaten üyelerin çoğu Atatürk'ü kullanıp prim kasan kişiler.
Hacking ile zerre alakaları yok

Nonantiy

Global Moderatör
28 Haz 2020
1,997
5
1,091
Kayseri
Muhtemelen baktığınız kısım yardım merkezi bölümüdür. Yardım merkezi bölümünde insanlar yukarıda belirtiğiniz gibi durumlarla karşılaştığında insanlardan yardım istemekteler. Eğer pentest ile ilgili konulara bakmak istiyorsanız Siber Güvenlik kategorisine bakabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.